lacomeKrása a mládí pleti, změny, kterými pleť prochází v průběhu času, a její schopnost odolávat stresu a vnějším negativním vlivům, jsou z větší části spojené s naším individuálním genetickým dědictvím. Všechny tyto vlastnosti jsou zakódovány v našich genech, v samém srdci každé buňky.

S postupem času se některé geny mohou stát neaktivními nebo nadmíru aktivními a tvorba určitých povrchových proteinů se mění. Výsledkem je vrásnění pleti a ztráta optimálního vzhledu.

Laboratoře Lancôme studovaly spojení mezi mládím pleti a aktivitou genů. Výsledkem je další prvenství pro značku Lancôme: Aktivátor mládí Génifique.

Génifique
Aktivátor mládí

Lancôme vytvořil první pleťovou péči, která oživuje aktivitu genů mládí. Pleť září a získává zpět své původní vlastnosti: Je plnější a na dotek sametově hebká, má krásný tón a nepřekonatelně uhlazenou texturu. Září mládím. Přípravek Génifique Aktivátor mládí podstoupil nejpřísnější dostupné testy, jejichž výsledek ukázal jeho výjimečnou schopnost znovu získat mladistvou pleť.

Vůbec poprvé: výsledky prověřené proteomickým testem

Jde o skutečné „poprvé" v kosmetickém průmyslu. Laboratoře vyvinuly měřící systém in-vivo pro analýzu změn v proteinech mládí, vytvářených našimi geny. Tato zcela původní studie ukazuje, že s pravidelným používáním Génifique se na povrchu kůže znovu objevují proteiny charakteristické pro mladou pleť. Jedinečná kombinace aktivních látek, které znovu vytváří biologické prostředí mladé pleti.

lacomeGénifique obsahuje koncentrované aktivní látky, které byly vybrány pro svou schopnost obnovovat tvorbu specifických proteinů na úroveň, která je typická pro mladou pleť. Působí hloubkově, výrazně posiluje pleť, rozjasňuje ji zevnitř a pomáhá ji navrátit se k původní kráse, která je ukryta v nejhlubších zákoutích našich genů.

Génifique
Aktivátor mládí

S použitím in-vitro modelu rekonstituované kůže byly schopny ukázat, že aktivní látky přípravku Génifique obnovují aktivitu určitých genů, a tím výrazně posilují tvorbu proteinů, které jsou typické pro mladou pleť.

Génifique odemyká dveře vedoucí k budoucnosti kosmetiky

Díky průlomovým objevům v oblastech genomiky a proteomiky disponují laboratoře Lancôme jedinečnými znalostmi a hlubokými poznatky týkajícími se změn v pleti, které jsou spojené s jejím stárnutím. Při tvorbě Génifique využila značka Lancôme tohoto jedinečného know-how, aby vhodně spojila vybrané aktivní látky, které obnoví mladistvý profil kůže, viditelný jak v genové expresi, tak v povrchových proteinech.

Inovativní textura naplněná životem

Transparentní textura Génifique jde proti tradici. Okamžitě po aplikaci zahalí pleť a proniká jí, aby mohl přípravek působit hluboko uvnitř. Jemná esence Génifique se tak stává prvním krokem zkrášlovacího rituálu, pojí v sobě účinnost s jedinečným smyslovým zážitkem pro všechny ženy v každém věku.
Jeho sametová textura je příslibem extrémní účinnosti v hebkém závoji.

Podívejte se na video o vzniku a účincích převratné NOVINKY „Aktivátoru mládí Génifique"

Doporučené ceny

Génifique (30 ml) 1920 Kč / 81 EUR