Zdravím všechny v novém roce.    

Asi budu výjimkou, ale já si dávám novoroční přdsevzetí každý rok a můžu říct, že každý rok je splním. Za tu dlouhou dobu na 99,90%.  

Úplně první jsem nedodržela. Řekla jsem si na střední škole, že si zlepším známky aspoň o jeden stupeň. Nesplnitelnost tohoto úkolu mi došla hned 2. ledna - pololetí za tři týdny = nemožné.  Takže má novoroční předsevzetí jsou od té doby snadno splnitelná. Na všechna si nedokážu vzpomenout, už nejsem nejmladší, tak jen některá.- letos se vydržím alespoň půl hodiny opalovat, - koupím každému v rodině něco k narozkám, - nasbírám borůvky aspoň na jeden koláč, - letos se vykoupám (myslím v rybníce), - budu pronásledovat protivné komáry.....   

 Nepovedlo se mi splnit jediné. To když jsem si slíbila, že už nikdy neosladím brambory.  Určitě splním i předsevzetí letošní - nepojedu nikam autostopem. Nejezdím už 30 let, tak to bude brnkačka. Přeji všem slunečný rok         enka1   

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To je, enko, chytré. Já si dávám pro letošek předsevzetí, že určitě nevylezu na Kilimandžáro (po tom toužím celý život). A už teď vím, že ho splním. To jsem ale šikovná!

Jak jste na tom s předsevzetími vy? Máte nějaké pro nadcházející rok? Více číst, méně jíst, vyřešit bydlení, koupit konečně novou sekačku, opravit střechu, jet do Hong Kongu? Plníte si svoje sny? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama