Krásný den, Richarde,

kdysi jsem žila s jedním pánem a měla s ním syna. Po 7mi letech si mě ten pán vzal. Prý z veliké lásky. Po dalších 5ti měsících si našel jinou paní a mně začalo ze života peklo. Podala jsem žádost o rozvod, ale všechno se strašně dlouho táhlo. Asi po 3/4 roce jsem si říkala, že buď se zblázním, nebo se stane zázrak. Měla jsem na vybranou. Navštívím psychiatra a nechám do sebe cpát nějaké prášky - oblbováky, abych mohla v klidu spát a fungovat... Nebo navštívím kartářku. Vybrala jsem si kartářku jako menší zlo. Měla jsem 14 dní před rozvodovým stáním.
Kartářka byla milá mladá žena, která mě nepustila ke slovu. Když jsme míchaly karty, vyprávěla mi o svých dětech a své rodině, o tom, jak se ke kartám dostala. Takže to, co následovalo, nebylo žádné psychologické umění, které se některým těmto dámám přisuzuje. Řekla mi, že jsem přišla kvůli manželství, které je teď v troskách. Vidí tady soud v nejbližší době, ale nemám se bát, všechno dobře dopadne. Naše manželství je u konce, ale nemusím se bát. Čeká na mě muž, se kterým budu šťastná. V blízké době potkám muže, který už je v mém okolí, asi v práci. Taky mu nevyšlo manželství, má děti. Doporučuje nám, abychom náš nový vztah neuspěchali. Ať žijeme zatím každý samostatně, protože někdo z rodiny z jeho strany nebude našemu vztahu nakloněný.
Mám jedno dítě, syna. Ale osud mi přeje děti dvě. Druhá by měla být holčička, která by se mi měla narodit mezi 32 a 38 rokem (u kartářky jsem byla ve 30ti).

Řekla mi toho mnohem víc. A všechno sedělo. Do puntíku.

Za 14 dní od návštěvy jsem byla s manželem u soudu rozvedena. V nové práci jsem si našla přítele, který se právě rozváděl. Dvě dcery, 12 a 15 let, byly svěřeny do jeho péče. Jeho rodina byla fajn, ale starší dcera byla závislá na své matce a našemu vztahu nepřála. Do půl roku jsme se rozešli. Teď je mi 37 a se svým přítelem, kterého miluji, čekám dítě. Jsem asi v pátém týdnu těhotenství, takže jestli to bude holčička, poznáme :-)
Kartám věřím, jsou v nich napsány pozoruhodné osudy, když v nich někdo umí číst...
Krásný a pohodový den Vám všem na Ženě - in

Girasole


Milá Girasole, jestli to bude kluk, dejte určitě vědět! To mě uklidní! Já jsem příšerná realistka, takže těmhle věcem nevěřím, i když sedí :-). Přijde mi to vždycky jako podezřelá manipulace.

Jinak každopádně gratuluji k šťastnému vztahu a hodně štěstí s miminkem!

A ještě závěrem - Richard běžel na projekci, takže ho na pár hodin zastoupím, než ho vypustí z tiskovky. Abyste se nedivili, že je z Richarda najednou "ponocná". Chudák nemohl najít v počítači, kdy to začíná, pak se mu to celé seklo, musel restartovat, to nepomohlo, a když mu konečně naběhl ten mail, kde to měl napsané, zjistil, že má nejvyšší čas vyběhnout. Tak snad to stihl a nebude při promítání moc funět... :-)

Reklama