Milé ženy-in, milá redakce!
Tak jsem dělala průzkum u kolegyň, co se týče květin. Našla jsem tu jak ty, co bez květiny přinesené přítelem na rande nejsou spokojené, až po ty, kterým stačí vlastní výpěstky doma za oknem nebo na zahrádce. Já osobně se také spíše řadím k milovnicím truhlíkových květin a dle toho vypadají u nás doma jak okenní parapety, tak stojany na květiny. Bohužel u sebe nemám tolik fotodokumentace, ale posílám alespoň to, co jsem nalezla.
Okno mého pokoje je plné  květin  jako je  myrta, "honzíčci", aloe, rozmarýna, fialky...  a  to je jen stručný náhled na mé okno, které každé v roční době září jinými barvami. 
V obývacím pokoji z jedné třetiny oknu vévodí mí pichlaví miláčkové. Řeknu vám, dalo to ale velkou práci, aby mi je mamka po několika úspěšných zachyceních do záclon nevyhodila. :-)
Na zahrádce máme jak růže, tak květiny "obyčejné" - nicméně která květina je vlastně obyčejná? Vždyť i darovaná kopretina dokáže rozzářit úsměv v tváři!
 
A jelikož květiny mají rádi i muži snad nenarazím, když popřeji vše nejlepší k svátku všem Matoušům a přidám jim k tomu jednu květinku!

A vám všem ostatním, krásný den přeje
bokul
Milá bokul,
to budou mít Matoušové jistě radost
Reklama