První příspěvek dnešního dne je tady. Poslala nám ho čtenářka mamijarka, která píše o tom, jak je těžké, když muž pracuje daleko a jezdí málo domů.

To jste určitě neměla jednoduché, ani potom, když se muž vrátil domů. Moc Vám děkuju za příspěvek, milá mamijarko. A přeju hezký den.


Zdravím milé ženy.

Když jsme se s bývalým mužem vzali, měl práci v našem městě. Potom ho kamarád, jelikož byl šikovný, doporučil známému do Hradce Králové. Což je od nás přes 200 km. Jezdil domů každých 14 dní a být sama s dětmi nebyl žádný med a mužský vzor jim opravdu tehdy chyběl. Jelikož jsem byla přivdaná do města, kde muž bydlel, neměla jsem skoro žádné kamarádky a často jsem jezdila s dětmi k rodičům do 18 km vzdálené vesnice. Dětem se na vsi líbilo, našly si tam i kamarády a já si mohla pokecat s mými kamarádkami. Tak jsem to řešila alespoň takto. Hned je člověku veseleji a neumím si představit, co by bylo, kdyby naši bydleli někde daleko. Muž mi samozřejmě chyběl, ale byli jsme si vzácnější a to víc jsme si užívali společné dovolené a volný čas, kterého bylo poskrovnu. Na druhou stranu, na tehdejší dobu vydělával velké peníze a nemuseli jsme obracet každou korunu.

Pak se manželovi stal úraz a vrátil se nám domů. Všechno má svůj rub i líc.

mamijarka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás zase může vyhrát, tentokrát je to speciální balíček: káva Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je ODLOUČENÍ. Předem děkuju!

bal

Reklama