Že nejde o ideální vztah, věděla Zuzka už pár měsíců. Přítel, se kterým se začala scházet asi rok po rozvodu, byl ovšem jiného mínění. Jednoho krásného dne si k ní nastěhoval věci, včetně své oblíbené televize. A protože děti nového „tatínka“, který jim dovolil koukat na filmy na jeho gigantické obrazovce, díky tomu vzaly na milost, nezmohla se ani na odpor. Však se to nějak časem pořeší, myslela si. Po několika opravdu nepovedených schůzkách s jinými muži byl tento vlastně první tak trochu použitelný. Chtěla mu dát šanci.
5eba69347408cobrazek.png
Foto: Shutterstock

Jenže pak nastalo to nešťastné období, kdy jsme najednou byli všichni doma. A on jako nový člen rodiny s námi. Televize jede jako kulisa nonstop od rána do večera a k tomu komentáře nejmoudřejšího muže na světě,“ ušklíbne se ironicky při těch slovech pohledná černovláska. Humor ji naštěstí ještě nepřešel. Bez něho by to ostatně asi už prý ani nedávala. Bohužel ten věčně nespokojený chlap její bezkonfliktní přístup neocení.  
 
Své dočasné detašované pracoviště si zřídil na gauči před televizí. Sedí s noťasem na klíně a když náhodou trapně nekomentuje světové i tuzemské dění, nadává na práci, kterou musí dělat pro svého zaměstnavatele,“ vypráví Zuzka, která až teď pochopila, že si domu vzala strašně negativního člověka, kterému nic není recht.
 
Nikdy nic není dobře, všichni ho štvou a celý svět se zřejmě spojil, aby jeden bezvýznamný Čech měl ze života peklo,“ popíše opět svým svérázným způsobem situaci mladá žena, jež zvolila možná nešťastnou taktiku vyčkávání. Bude totiž čím dál složitější i dětem vysvětlit, proč se od nich odstěhuje po tatíkovi další muž.  

Čtěte také:

Reklama