Už jsme si popsali, jak si vybrat dokonale padnoucí podprsenku. Zaměřili jsme se na dámy s většími ňadry, rovněž i na problematiku prsou, kde příroda nebyla tak štědrá. Řekli jsme si, jestli letí barevné nebo krajkové. Na co je dobré mít doma korzet a dokonce jsme zapluli i do světa plavek. No a teď jsme na samém konci. A já se chci zaměřit na styly podprsenek, které frčí mezi ženami, jsou IN a které budou dominovat letošnímu létu. Sama jsem si to otestovala na svých klientkách.

Jak jinak než začít oblíbeným sport lookem. Za sebe jsem si oblíbila podprsenku od Calvin Klein, kterou lze sehnat i ve vyztužené formě. Lze ji nosit pod vše, co vás napadne... tak si oblečte džíny, nazujte lodičky, tuhle oblíbenou podprsenku s gumou, lehký svetřík nebo sako navrch a hurá do víru velkoměsta.

body

Do módy se opět vrací bavlna. Kdo by nemiloval jeden z nejstarších materiálů?! Je pohodlná a přizbůsobí se postavě. Velkým hitem jsou trojúhelníkové tvary. Při jejich nošení mají výhodu ženy s menšími prsy.

body

Čím je venku tepleji, tím vzdušnější podprsenka by měla být. Na trh se vrací spodní prádlo připomínající babiččiny háčkovací kousky. Nebojte se tento kousek přiznávat pod šaty. Pleasure state je značka, která ví, jak skloubit luxus s pohodlím.

body

Většinou tu doporučuji podprsenky bez velké výztuže, které v létě jsou pohodlnější, ale pokud si to z jakéhokoli důvodu nemůžete dovolit, tak jsou zde i ty, ve kterých se budete cítit uvolněná i za pouštních teplot. Jen zkuste volit veselejší, netradiční barvy.

body

Každopádně se nebojte krásné prádlo přiznávat. Hlavně prosím omezte nošení gelových ramínek. Kdysi velký boom převzal „ocenění“ faux-pas roku. Dnes jsou dobře přizpůsobené samodržící, které opravdu na kůži drží. Většina žen nosí v létě tílka s X-kem na zádech, ve kterých nechtějí moc ukazovat ramínka. Nevadí. Je zde velké množství druhů variabilních podprsenek s volitelným tvarem ramínek tak, aby odpovídaly potřebám ženy.

body

A na co bychom neměly opravdu dámy zapomenout, to jsou polokorzety, které v letních večerních měsících budou to pravé ořechové pro oko vašich drahých poloviček. Koukněte po těch od značky Werso. Mám s nimi osobní a ráda je nosím pod průsvitnou halenku.

body

Milé čtenářky, spodní prádlo, to je evergreen v našich životech. Je lehké mu propadnout. Je jako droga. A možná by i mělo být. Proto si nikdy neříkejte, že je zbytečné utrácet peníze za kvalitní kousky, když je stejně nikdo neuvidí. Dopřejte ho sama sobě. Protože ženskost začíná tam, kde je rafinovanost.

body

Vaše Kateřina Votavová

modelka a poradkyně spodním prádlem

 

Kdo je Kateřina Votavová?

Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store.

Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. a v současné době chystá vlastní televizní pořad. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

Čtěte také:

Reklama