Je načase si to říct upřímně. Ať už vás reklamy v televizi nebo vaše máma každou sobotu ráno přesvědčují, že vysávání je bezva, prostě to tak není. Reklamu vypnete, ale mámu těžko. A vysávat se musí, takže nezbývá, než se začít zbavovat toho, co vás na vysávání štve.

Vysáváte koberec. Pak přijdete k pohovce a zjistíte, že jsou na ní drobky, takže potřebujete na vysavač jiný nástavec. Jdete pro něj, vyměníte ho a pokračujete. Jenže vedle je radiátor a ten taky zaslouží vysát. Tak se vrátíte do komory, tentokrát pro úzký nástavec. Safra, teď ještě zaprášená knihovna. Zase do komory pro hubici na prach? Děs. Nebo chcete přenášet všechny nástavce s sebou? To nedává moc smysl. A vysávat všechno jedinou hubicí znamená, že to nebude pořádně, nebo uděláte škrábanec na prádelníku po prababičce. 

Mimochodem, na to, že se s nástavcem nedostane, kam potřebuje, si stěžovalo celých 23 % lidí, kteří odpovídali v průzkumu Electroluxu zaměřeném na vysavače. Dalším deseti procentům vadilo vyměňování nástavců. A tak vznikl nástavec AeroPro 3 v 1, který podobné trable s měněním hubic řeší. „Je to vlastně jeden nástavec, který použijete třemi způsoby. Jednou stranou hubičky se dostanete do úzkých míst, třeba mezi žebra radiátorů. Když nástavec otočíte, vysajete kartáčkem třeba prach na knihách. No
a rozevřením získáte hlavici na čalounění a látky,“ říká Jessica Baschke, Product Line Manager Floorcare and Consumables & Accessories společnosti Electrolux. Nástavec se dá koupit samostatně, ale získáte ho i k nejnovějšímu prémiovému vysavači Ultrasilencer Zen.

Pak je tu ještě problém s dosahem. Delší přívodní šňůru, se kterou by se dal vysát celý byt na jeden zátah bez hledání další zásuvky ve vedlejším pokoji, si podle průzkumu společnosti Electrolux přeje 18 % lidí. No a tak ji teď mají! Problém řeší systém Multi-room. Díky němu s vysavačem Electrolux UltraSilencer Zen vysajete všude najednou, jeho akční rádius 12 metrů vás pustí, kam potřebujete. A není to jen otázka dlouhé přívodní šňůry, dosahu pomáhá konstrukce těla vysavače, jeho hadice, trubice a sací hubice. Je jasné, že plynulé navíjení tak dlouhého kabelu je naprostou nutností. Přece se nebudete zbytečně ohýbat! U vysavače UltraSilencer Zen i dalších vysavačů z rodiny Electrolux se navíjení pohodlně ovládá nohou, stačí sešlápnout tlačítko.

Zní to dobře? Tak se podívejte na nový vysavač UltraSilencer Zen. Tento nejtišší vysavač na světě umí vyřešit ještě víc. A garantujeme, že tiché vysávání bude zároveň pořádné vysávání. Žádný nepořádek, žádný hluk. Prostě UltraSilencer Zen.

UltraSilencer Zen

f

Více na www.electrolux.cz

Čtete více:

Reklama