Zdravím vás, všechny milé ženy-in.

Docela dlouho jsme se neviděli, děti už nám zase chodí do školy a volný režim prázdnin se nám zase dostává do pevných kolejí. Zase na stranu druhou to znamená, že víme, kdy jsou děti doma a kdy tam nejsou. A s tím už se dá přece docela slušně operovat. Jak říkám já – logistika je ze všeho nejdůležitější.

Pro někoho je důležitá i v onom poprvé. Někdo si prý plánuje každý krok onoho večera, kdy se to stane, do posledního detailu a svíčky. Pokud patříte mezi ně, určitě mi o tom „dokonalém“ zážitku napište. Já z toho budu vedle, protože sám jsem přišel o panictví dopoledne, a i když to naplánované bylo, podrobnosti rozhodně nehrály žádnou roli.

Někdo ale neplánuje vůbec, že? Vzpomeňte si na pondělní neuvěřitelnou povídku, která mne vyloženě rozesmála. Bylo to tak uhozené, že to snad musela být pravda. Tehdy mě napadlo, že tohle téma sice čekáte v Bravíčku, ale mnohé z vás mají dozajista daleko lepší vyjadřovací schopnosti a čtivější sloh, takže by téma na Ženě-in mohlo dostat daleko lepší barvy a konečně by jej někdo zpracoval na úrovni!

Chápu ale, že pro někoho může být toto téma nudné a omleté, proto jsem se rozhodl rozšířit jej. Pokud nechcete psát o ztrátě tolik démonizovaného panenství, klidně mi napište, kdy jste poprvé zkusila anální sex a jaké to bylo! Nebo třeba sex s více partnery! Nebo první vyzkoušení něčeho, čemu jste pak propadla (je mi jasné, že jsou mezi vámi i takové, které potřebují svázat, nebo se jim musí pořádně naplácat!).

Zkrátka a dobře, téma je najednou široké jako Ganga a vy máte možnost podělit se s námi o nějaké to svoje poprvé. Já se budu moc těšit a doufám, že to natřeme všem –náctkám z Brava!

Které poprvé v sexu bylo vaše nej?
Kdy vlastně k vašemu poprvé došlo?
Je s vaším poprvé spojená veselá historka?
Nebo to byl spíše horor a hrůza?
Bála jste se? Těšila jste se? Potřebovala jste to?
Nezdá se vám, že se ty strachy přehánějí?
A co první anální sex? Jaké to bylo?
Co první milování na nezvyklém místě?
Pište mi na adresu
redakce@zena-in.cz

Reklama