...aneb Jak jsem vystřízlivěla z erotického fantazírování

Tak jako muži mají své sny a představy, ani ženy nezůstávají v tomto směru pozadu. Nejde však jen o sny, jde také o jakési vnitřní probuzení našeho já. Ať už dobrého, nebo zlého, hříšného, nebo zcela nevinného.

Už od narození je každému člověku dáno do vínku dobro i zlo. Jak s ním naloží, ukáže až samotný život. Kdo tvrdí, že nikdy neměl „zlé hříšné myšlenky“, tomu nevěřím. Pokud je nezrealizuje, v pořádku. Ale s „krásnými hříšnými myšlenkami“ je to v podstatě to samé. Když je zrealizujeme, může to vyvolat zlo také.

Jsme ženský magazín, co kdybychom se zaměřily na naše „skryté“ ženské já? Co se ve vás ukrývá? Umíte třeba zhřešit myšlenkou? Nebudu zapírat, já ano. A stalo se mi to zrovna nedávno.

Jak jsem vystřízlivěla z erotického fantazírovaní

rockZhruba ve svých patnácti letech jsem se platonicky zamilovala do člena jisté zahraniční rockové kapely. Plakát s jeho tváří visel nad mou postelí řadu let, hudba z kazeťáku řvala na plné pecky, táta mlátil do stěny a já snila o tom, jak svůj idol jednou uvidím i na živo.

Stalo se. Sice jsem si musela počkat na otevření hranic, pak ještě pěknou řádku let na to, než je někdo pozval a koncert zorganizoval, nicméně výsledkem byl úžasný – živý koncert v Retro Music Hall ve Francouzské ulici, kousíček od místa, kde bydlím. Manžel sehnal lístky, a byť koncert začínal až v sedm, už v pět jsem stála u vchodových dveří, abych byla mezi prvními těsně u pódia, aby si mě „všiml“.

Koncert začal, a zatímco já jsem o pár let zestárla, můj idol se vůbec nezměnil. Pořád to byl ten divoký, černovlasý, dlouhovlasý idol z mého plakátu. Stála jsem těsně pod ním, pohroužila jsem se do rockové hudby, přestala vnímat okolí a svíjela se na parketu tak, že si mě nešlo nepovšimnout. Povšiml si i ON, když mi na pár vteřin dal seshora mikrofon k puse, abych zazpívala pár tónů. Jako bych měla orgasmus, který ještě zesílil bujnou představou a fantazií, že si mě možná všimne i víc. Vdaná, nevdaná, tohle by musel manžel proboha „pochopit“. :)

V duchu jsem si představovala, jak mě po koncertě volá do zákulisí a tam se na mě vrhne, (manžel bude asi mezitím stát venku, nevím), prostě stane se to, po čem toužím už ani nebudu říkat kolik let.

Kdo byl někdy v Retru, tak ví, že v takovém pidiprostoru je narvaný koncert vražednou záležitostí. Málo vzduchu, velká žízeň. Byl si toho vědom i můj „budoucí milenec“, a tak kromě mikrofonu sahal i čím dál častěji po lahváči s dobrým českým pivem. Poslední písničku už sotva dozpíval, vrávoral na pódiu jak topol ve větru, tedy spíš keř, protože zas tak vysoký nebyl, to dělaly ty jeho dvaceticentimetrové rockové podpatky. Ale to je jedno, všechno mu odpouštím a stále si „to“ představuji. Bože, je tak krásný! Hypnotizuji ho pohledem. Jeho dlouhé černé vlasy se nade mnou naklání... už, už.

Vtom dohrál poslední kousek, a ten nádherný, dlouhovlasý zpěvák, jak byl v rauši a opilý a všechno dohromady, tak najednou za velkého aplausu zul ty vysoké boty, zřejmě už ho bolely nohy, a strhl si z hlavy černou paruku, kterou nám všem zamával nad hlavou.

Zůstala jsem jako opařená. V tu chvíli stál na pódiu malý, starý, scvrklý, opilý a holohlavý mužíček, na kterého jsem v duchu řvala: proboha, slez ze mě! S povděkem jsem se otočila na mého kučeravého manžela a hříšnou myšlenku přesunula směrem k němu, tam kde má správně být. :)

Téma dnešního dne by se dalo nazvat anděl s ďáblem v těle, anebo také ďábel napravený andělem.  
Já ho ale nazvu prostě:

Všechna moje já.

Tak ženy-in, nestyďte se a sem s vašimi myšlenkami.  Prozraďte nám všechna vaše „já“

cereálie

 • Jak hřešíte?
 • Díváte se někdy zálibně na muže (jako oni na nás) a hřešíte myšlenkami?
 • Představujete si něco, na co byste normálně nenašla odvahu? A nemusí jít pouze o sexuální podtext.
 • Chováte (chovala jste se) se ve společnosti svého partnera jinak, než když jste sama?
 • Jste v moci ďábla zvaného závist a pomluvy?
 • A co hřešení jídlem? V jedné ruce čokoláda, v druhé jablko. Odoláte?
 • A co vaše dobré já?
 • Pochlubte se, jak jste vzorná
 • Za co byste sama sebe pochválila, když to druzí neudělají
 • Co pokládáte za velké dobro ve vás?
 • Máte pevnou vůli například při hubnutí, nebo vítězí pokušení plné ledničky?
 • Pomáháte opuštěným lidem a zvířatům?
 • Umíte zahnat vaše zlé a pokušitelské já?
 • Jste anděl s ďáblem v těle, nebo anděl, který už ďábla vyhnal?

Téma je to velmi pestré, já doufám, že pro vás i zajímavé.

Budu se těšit na všechny vaše příspěvky.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu pisatelku odměním sladkým dárkem

Neměla bych, versus chci. V jedné ruce čokoláda, v druhé cereálie. Z jedné strany našeptávání „čokoláda je přece vždycky skvělý nápad“, z druhé varování „buď přece rozumná, takhle se do plavek nevejdeš“.

Partnerem výhry tohoto tématu – dárkového balíčku v hodnotě 300 Kč, je SEDITA, výrobce cereálních sušenek EGO Cereal.

S těmito sušenkami se můžete zapojit do soutěže, která probíhá zde(klikni).

 

choco

Reklama