Milé čtenářky,
milé diskutující,
milé ženy-in!

Následující řádky se nám nepíší lehce, ale život už je prostě takový. Přináší nám mnohá překvapení - jak pozitivní, tak i ta méně příjemná.

Je vás několik desítek tisíc, co nás navštěvujete každý den a čtete jak hlavní vydání dne, tak aktualizované vydání tvořené vámi, našimi věrnými unikátními uživatelkami.

A v tom to právě je, tady vězí ten zakopaný pes.

Nejdřív nám sem tam zavolal nějaký zaměstnavatel, ale nedávno se na nás doslova začaly valit tuny oficiálních žádostí, nařčení, hrozeb, týkající se žalob. Vaši chlebodárci si totiž všimli poklesu výkonnosti ve vaší práci, mnohým se prý snížil obrat, množila se nekvalitně provedená práce, a dokonce některé z vás zapomněly vystavovat faktury, takže jste velmi výrazně ohrozily chod a finanční stabilitu firmy.

Zaměstnavatelé nejsou hloupí, mají své prostředky, proto se obrátili na správce sítě a ti jim z historie návštěv na internetu jednoznačně identifikovali náš magazín. A bylo.

Dlouho jsme odolávali arogantnímu tlaku organizací, které nás chtěly připravit o živobytí. Nakonec jsme ovšem museli uznat, že rozhodně nechceme být příčinou krachu firem, vyhazovů našich čtenářek z práce.

Proto:

magazín Žena-in druhým lednovým dnem končí.

Přemýšleli jsme ještě nad variantou odpoledního a večerního vydání, ale nic bychom tím nevyřešili - nevěnovaly byste se dětem, partnerům, domácnostem a jen by narostl počet hádek a rozvodů, byly byste nevyspalé. 

Bude to jen pro dobro všech.

Mějte se krásně, vzpomínejte na nás v dobrém.

 

P.S.
Archiv zůstane funkční.

Reklama