“Začalo to průšvihem… Dostala jsem kvasinkovou infekci a doporučení od své lékařky vyměnit syntetické prádlo za přírodní. Vyrazila jsem po nákupech, ale všechny kalhotky byly buď hezké, nebo bavlněné.” říká Kateřina Tygl, zakladatelka značky la malina.

63592f3bc3e38obrazek.png

Tak se rozhodla navrhnout si prádlo, jaké v obchodech nenajdete. Při vývoji střihů objevila i půvab vysokých kalhotek. Na ramínku se nezdají, ale na postavě získají sexy eleganci.

Trvalo to osm let než svoji myšlenku zhmotnila. Jen dva roky zabralo hledání šikovné české švadleny a kvalitního materiálu – hebký úplet a příjemné krajky české výroby. “V tomto oboru nenajdete veškeré kontakty na Googlu. Je to jedna velká šeptanda nebo spíše síť kontaktů, kterou znají jen lidé z oboru. Proto najít dílnu nebo konstruktéra střihů není lehké.”
Od konce roku 2021 jsou kalhotky la malina na světě, pro vaše potěšení. Můžete v nich vyrazit z práce rovnou na rande.

63592f8033134obrazek.png

Cílem značky je, aby ženy odhodily prádlo z umělých materiálů, zachovaly si zdraví svých intimních partií a přitom se cítily sexy. “Sexy víc, nebojte se vlka nic” je vtipné motto, které na vás vyskočí na webových stránkách značky la malina. Na intimních partiích totiž najdete savé a prodyšné materiály a sexy vsadka je umístena na boku, kde se vám nic nezpotí.

63592fb6c0309blobid0.png

Na kalhotky bylo použito speciálně upravené viskózové vlákno s 5% příměsí lycry. Výsledkem je elastický a trvanlivý úplet, který vydrží i mnohonásobné praní. Viskóza je vlákno na přírodní bázi. Zachovává si vlastnosti přírodního materiálu a zároveň pochází z obnovitelných zdrojů. Její výhodou je prodyšnost a savost.

635930033e641blobid0.png

Kalhotky vznikají v České republice a také veškeré materiály mají český původ. “Vždy jsem chtěla mít produkt, který by vracel peníze zpět do české ekonomiky. Žila jsem dva roky ve Francii a i když si často o Francouzích říkáme, že to s tím domácím cítěním přehánějí, tak držet koloběh peněz ve Francii umí dobře. A to se mi líbí.” ukončuje Kateřina Tygl.
63593024552b4obrazek.png

Reklama