Myčka nádobí pro nás představuje pohodlí a komfort a její používání se stále více přizpůsobuje našim potřebám. Perfektně umyté nádobí je přitom základním požadavkem. Pak ale přijdou situace, kdy bychom ocenili i něco navíc. Co třeba možnost dávkování podle potřeby? Nebo jak předejít tomu, že se tableta úplně nerozpustí? A což teprve zdržování se s rozbalováním tablet? Společnost Henkel ČR nyní přichází s odpovědí v podobě revolučního řešení a představuje první multifunkční gel na mytí nádobí Somat Perfect Gel.

Somat Perfect Gel je na našem trhu prvním gelovým přípravkem, který je určen pro mytí nádobí v myčkách. Jde o gelovou variantu oblíbených multifunkčních tablet Somat Perfect. Můžete se tedy spolehnout na to, že nádobí, které tomuto přípravku svěříte do péče, bude vždy perfektně čisté. Jeho receptura si, stejně jako u oblíbených Somat Peftect tablet, poradí i s těžko odstranitelnými a odolnými skvrnami.

Díky své konzistenci má Somat Perfect Gel řadu předností, které ocení všichni spotřebitelé. Lépe a rychleji se při mycím procesu rozpouští a můžete si být jisti, že po umytí tak na nádobí nezůstanou žádné zbytky tablet. Somat Perfect Gel řeší i další problémy, které nás někdy trápí. Výhodou je možnost dávkování dle potřeby v případě, že nemáte myčku zcela plnou nebo je nádobí jen lehce zašpiněné a potřebujete použít menší množství prostředku. Nemusíte půlit tabletu, stačí nalít požadované množství prostředku do zásobníku na tablety.

Somat Perfect Gel je k dispozici v lahvi s praktickým dávkováním a jeho použití je velmi jednoduché. Gel se aplikuje přímo do zásobníku na tablety. Při používání přípravku Somat Perfect Gel jistě oceníte i to, že nemusíte rozbalovat tablety. Somat Perfect Gel působí okamžitě a díky svému složení odstraní i ty nejodolnější skvrny. Výsledkem je perfektně čisté nádobí.

Somat Perfect Gel je k dostání v maloobchodní síti od února 2009, a to ve dvou různých baleních odpovídajících středním a velkým tabletám:

- Somat Perfect Gel, 30 mycích dávek za DMOC 219 Kč
- Somat Perfect Gel, 60 mycích dávek 359 Kč.

POZOR! Nyní v březnu můžete koupit dvoubalení za akční cenu 199,- Kč

Více na www.somatklub.cz

Reklama