Hodně zdraví a štěstí v roce 2011 přeje čtenářka Věrulinka. Raport z její novoroční oslavy se nese v poklidném tónu. Téma dne zní: Nový rok!

Máme tu rok 2011 a dnes poprvé se spolu setkáváme na stránkách magazínu Žena-in. Celý den mi, milé čtenářky, píšete o svých novoročních prožitcích, které jsou dnešním tématem. Následující příspěvek a přání je od čtenářky Věrulinky...

Věrulinko, i my v redakci přejeme kopec štěstí v roce 2011!


Zdravím a přeji krásný den všem na Ženě-in.

Nový rok proběhl v klidu, špatně nám nebylo, protože už pěknou řádku let na Silvestra nepijeme. Během dne přišli dvě návštěvy popřát k Novému roku, s nimi jsme popili dva panáčky Whisky a tím jsme končili. Až ve 22.00 jsme si nalili s manželem dalšího panáka, ale ten nám vydržel až do půlnočního přípitku.Šampus zůstal netknutý, protože já ho nemusím a šampíčko a Whisky není zrovna dobrá kombinace.

Takže na Nový rok jsme vstávali čiperní a střízlivý.

Je pravda, že v mládí Silvestry probíhaly v bujarém opojení a často nám bývalo špatně na Nový rok. Ale už asi stárneme a vyhledáváme klid a pohodičku.

Nový rok proběhl v klídku a pohodě. Manžel obstaral naše zvířectvo, já jenom uvařila čočku k uzenému, aby nám štěstí neuletělo, tradice dodržuji. Prostě jak na Nový rok, tak po celý rok se říká, ale tyto poklidné dny přestanou, jen jak začne jaro, zahrádka nám předvede klidné dny. Budeme makat, až se z nás bude kouřit, aby bylo co zavařovat a chystat zásoby okurek a jiných produktů, vlastně na další Vánoce.Jejda, sotva jedny skončily, už píšu o dalších, tak a dost o vánocích, jsem ráda, že skončily a s nimi shon ve vaření, pečení a smažení. Nastane dietní program, aby jsme shodily kila navíc! To si dávám rozkazem!

Zdraví Věrulinka
a jenom zdraví a štěstí přeji Vám všem na Ženě-in!

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

Co jste dělaly na Nový rok? Přihodily se vám nějaké zajímavé historky nejen 1. ledna, ale třeba během celých Vánoc či o Silvestru? Napište mi o tom k dnešnímu tématu! Pro jednu z vás přispěvatelek tu mám připravený krásný a velký dárek, který jsme si v redakci žertovně nazvali: „Do Nového roku s novým objemem!" Ano, tušíte správně, jde o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT. Pokud chcete tento dárek získat, nechť je váš příspěvek k tématu dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce. Zasílejte ho na adresu níže...

sch

Reklama