K tradičním předvánočním činnostem patří nejen nakupování dárků a pečení voňavého cukroví, ale také důkladný úklid celé domácnosti. Zatímco nad přípravou dárků a svátečních dobrot strávíte obvykle spoustu času, úklid můžete zvládnout rychle a bez stresu. Základem úspěchu je dobře si vše naplánovat a pořídit si kvalitní a účinné přípravky pro úklid jednotlivých částí domácnosti. Vyzkoušejte osvědčené produkty od společnosti Henkel, které si poradí s nečistotami na nejrůznějších místech domácnosti. Pak už jen stačí zapálit svíčky a svátky mohou začít.

Bref

Bref Tornado Active Powder se ve formě prášku skrývá v sáčku, jehož obsah stačí vysypat do vody v záchodové míse. Aktivní složky tohoto prostředku se pak rychlostí tornáda promění v hustou bělomodrou samočinnou pěnu, která ze dvou třetin pokryje toaletu a svými účinky ji pak sama důkladně vyčistí. Pěnu pak stačí kartáčem na toalety rovnoměrně rozetřít po obvodu WC mísy a pod jejím okrajem. Výsledkem je hygienicky čistá toaleta a bez námahy! Prostředek Bref Tornado Active Powder lze zakoupit ve dvou baleních s obsahem buď čtyř sáčků za doporučenou cenu 85 Kč, nebo osmi sáčků za doporučenou cenu 140 Kč.

Značka Bref nabízí kompletní péči pro všechna místa ve vaší domácnosti od kuchyně až po toaletu. Speciálně pro péči o toto místo jsou určeni spolehliví pomocníci Bref Tornado Active Powder (aktivní prášek),  Bref Duo-Aktiv a  Bref 100% Power Gel.

Pokud sázíte raději na klasické čističe, pak se v péči o toaletu můžete spolehnout na Bref 100% Power Gel. Dokonale odstraňuje rez a vodní kámen, a zároveň zničí bakterie a špínu. Díky své konzistenci se dlouho udrží na WC míse, nestéká, a tím zaručuje delší působení. Ideální je přípravek nanést a nechat ho 10 minut působit. Potom velmi snadno a pohodlně umyjete všechny nečistoty včetně odolné rzi a vodního kamene. Jistě oceníte unikátní tvar lahve připomínající sloní chobot, díky němuž se přípravek dostane i pod jinak těžko dostupný okraj mísy. K dostání je ve všech maloobchodních řetězcích za doporučenou cenu 43 Kč.

Tečkou dokonalého úklidu toalety je použití prostředku Bref Duo-Aktiv. Ten při každém spláchnutí zajistí svěžest a čistotu všech koutů vaší WC mísy. K dostání je v několika voňavých variantách za doporučenou cenu 49,90 Kč.

Přípravky řady Bref Power tvoří i univerzální extra silné čističe, které patří mezi nejsilnější čisticí prostředky firmy Henkel. Patří sem také Bref Power Odmašťovač, který spolehlivě odstraňuje mastnotu a olej, výborně čistí saze a stopy kouře a zároveň je velmi účinný při odstraňování připálených skvrn. Díky pěnové konzistenci drží déle na povrchu a lépe působí na špínu. Praktické balení s rozprašovačem zajistí i vyčištění špatně dostupných míst. K dostání je ve všech maloobchodních řetězcích za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Výsledkem vaší péče o toaletu si můžete být jisti. S Brefem 100% Power Gel docílíte hygienické čistoty, což ocení nejen rodiny s malými dětmi.

Součástí péče o koupelnu jsou nejen přípravky řady Bref. Oceníte jistě i Clin, který dokonale vyleští zrcadla i další lesklé povrchy.

Clin

Nablýskaná okna jsou součástí každého velkého úklidu. Velkým pomocníkem pro mytí okem je Clin na okna a rámy. Použití je velmi jednoduché. Stačí naředit Clin do vody a připravený roztok hravě umyje a zároveň vyleští okna, rámy a dokonce i parapet. Obsahuje speciální složky, díky kterým okna perfektně vyčistí a nablýská bez dodatečného leštění  Přípravek je k dostání ve dvou variantách - klasické modré anebo svěží vůní jablek. Doporučená cena je 40 Kč.

Clin čistič v pistoli je velmi praktický přípravek, který jistě ocení každá hospodyňka. Zvlášť když jsou doma malé děti. Clin po nastříkání vytvoří pěnu, která nestéká. Obsahuje alkohol, takže se čistící roztok z povrchu rychle odpařuje, což vede k okamžitému lesku bez šmouh. Vybrat si můžete z variant Clin Citrus, Apple, Floral nebo Universal se zvýšenou odmašťovací schopností. Přípravky jsou k dostání za doporučenou cenu 40 Kč.

Pur

Součástí úklidu je i kuchyně. Mytí nádobí patří mezi každodenní činnosti, pro něž je třeba vybrat si skutečně účinné pomocníky. Můžete zapojit i děti. Pokud použijete vylepšený Pur s novou formulí F52, nemusíte mít obavy. Tato nová receptura obsahuje optimální kombinaci aktivních látek přitahujících mastnotu doslova jako magnet. Rychle rozpouští tuky a nádobí se tak snadněji a rychleji umývá a to i bez opakovaného dávkování. Výsledkem je dokonale umyté a lesklé nádobí. Vylepšené prostředky pro mytí nádobí značky Pur F52 jsou k dostání za 49 Kč/1l a 28 Kč/500ml ve čtyřech lákavých variantách: citron, jablko, a zcela nově limetka a máta.

Somat

Mytí nádobí v myčce je čím dál populárnější, protože šetří čas a námahu. Zvládnou ho bez problémů i muži. Důležitý je ale výběr tablet! Kouzlo přípravku Somat Perfect spočívá v nové multi enzyme technologii, která si poradí s těžko odstranitelnými připáleninami. Působí přesně tam, kde se nečistoty odstraňují nejhůře – na okraji dna hrnců. Zatočí i s připálenou mastnotou na pánvích nebo se zaschlými zbytky jídla na čepeli nožů a hrotech vidliček. Zářivě čisté budou i talíře, na kterých často zůstávají nečistoty na bázi škrobu od brambor, rýže nebo těstovin. Somat Perfect zakoupíte v baleních 28ks, 56 ks a 70 ks tablet za ceny 219,- Kč, 359,- a 399,- Kč.

S přípravky řady Somat je mytí nádobí v myčce opravdu velice jednoduché. Vyzkoušet můžete nejenom multifunkční tablety Somat Perfect, Somat 7, ale i standardní tablety Somat Standard tabs, které je potřeba kombinovat se Somat solí a Somat oplachovačem. Příjemnou vůni Vaší myčky Vám zajistí Somat Deo  a životnost Vaší myčky prodlouží Somat čistič myčky.

Somat Klub

Obzvláště zajímavý a jedinečný je dlouhodobý věrnostní program Somat Klub. Navštivte www.somatklub.cz a dozvíte se více.

Speciální akce!

Pro všechny, kteří plánují důkladný úklid domácnosti právě teď, připravila společnost Henkel speciální akci. Pokud chcete ušetřit, kupte libovolnou kombinaci tří výrobků značek Bref, Pur a Clin a za všechny zaplatíte pouze 99 Kč! Při koupi jednoho kusu vybraných produktů zaplatíte jen 39,90 Kč!

 

Nabídka platí pro tyto konkrétní produkty:

·         Všechny varianty Bref Duo-Aktiv ORG 60 ml, Bref DA Reserva 60 ml

·         Bref 100% Power Gel 750 ml

·         Bref 2in1 750 ml

·         Pur 1 l

·         Clin pistole 500 ml

·         Clin na okna, rámy a jiné 750 ml

Tato speciální akce trvá v celé maloobchodní síti až do 15. 12. 2008!

Reklama