Zabýváme se úklidem domácnosti a samozřejmě i toaletou. Pravidelný úklid zrovna na toaletě nemůžeme vynechat.  V dnešní době, kdy je na trhu spoustu kvalitních čističů si můžete vybrat, jak s nečistotami a mikroby efektivně zatočit. Chcete, aby vaše toaleta voněla? Vsaďte na účinné WC bloky a vyberte si vůni, jakou chcete. Vaše toaleta bude nejen čistá, ale také bude vonět svěžestí.

Připravili jsme pro vás další zajímavou testovací akci, ve spolupráci se značkou Domestos. Právě teď můžete od redakce získat balíček, ve kterém najdete skvělou novinku WCblok Domestos Power 5 a již osvědčený Domestos  gel.

toaleta

Naše tipy – vyzkoušejte novinku WCblok Domestos Power 5 a Domestos 24H Plus White & Shine. Balíčky získá 15 čtenářek. Chcete se do testování zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže, kterou najdete v rubrice Soutěže.

Jaké produkty získáte k testování?

Domestos

Nový WC blok Domestos Power 5 byl vyvinut tak, aby poskytl toaletě komplexní péči. Novinka Domestos Power 5 je k dispozici ve dvou různých variantách: Lime - vůně citronu a Ocean - vůně oceánu. Součástí výrobku je také prodloužený úchyt, díky kterému se WC blok přizpůsobí každé toaletní míse. Cena: 54,90 Kč / 55 g

Osvědčený Domestos  gel

DomestosDomestos 24H Plus White & Shine nejen čistí, ale také dezinfikuje! Vylepšené složení s patentovanou technologií Hygiene Molecules zajišťuje dezinfekční účinek po čištění a zabraňuje tak dalšímu nechtěnému šíření bakterií. Přípravek poskytuje celodenní ochranu před bakteriemi uvolněnými z toalety po spláchnutí. Účinky přípravku oceníte nejen při dezinfekci a odstranění zápachu toalety, umyvadel a dřezů, ale také při bělení zašlých spár mezi dlaždičkami a kachličkami. V ředěné formě s ním vyčistíte podlahy a jiné velké plochy. Díky svým unikátním vlastnostem si Domestos 24H Plus White & Shine najde nezastupitelné místo v každé domácnosti.

Domestos 24H Plus White & Shinekoupíte v maloobchodní síti za doporučenou cenu 54,90 Kč /750 ml.

Více na www.domestos.cz.

Reklama