Kaufland má jako jediný obchodní řetězec u nás vlastní masozávod v Modleticích u Prahy. Celý proces výroby tak má pod kontrolou – od pečlivého výběru masa od prověřených farmářů až po distribuci do jednotlivých prodejen. Díky tomu jsou všechny výrobky zárukou čerstvosti a nejvyšší kvality, která jim každoročně přináší několik ocenění. Tak doufáme, že značku K-Mistři od fochu z Modletic! oceníte i vy.

mi.jpg

Skuteční profesionálové s respektem k řeznickému řemeslu a surovině v Modleticích připravují různé druhy čerstvého hovězího a vepřového masa, mletá masa, uzené nebo sekanou,a právě i čerstvé klobásy. Jejich mistrovské kousky můžete zakoupit balené nebo u masového pultu.

Čerstvé klobásy jsou na gril dokonalé, opravdová delikatesa.Ty z Kauflandu jsou vyrobeny podle tradičních receptur s vysokým obsahem masa a jsou plněny v přírodním skopovém nebo vepřovém střívku. Samozřejmě neobsahují žádné zvýrazňovače chutia splňují České cechovní normy. Na výběr je z mnoha druhů – například Hovězí klobása, Vepřová klobása s cibulkou či Vinná klobása, která je vyráběna podle původní receptury z roku 1955 a s Veltlínským vínem z Vinařství Bzenec. Vyzkoušejte také novinky vytvořené speciálně pro grilovací sezónu, třeba Vepřovou klobásu hořčičným semínkem nebo bylinkami.

obrazek.png

Abyste si je mohli náležitě vychutnat, důležitý je správný postup přípravy– po vyndání z lednice nechte nejprve klobásy při pokojové teplotě chvíli odležet, a hlavně je nenařezávejte. Všechna lahodná šťáva tak zůstane uvnitř.

V prodejnách Kaufland najdete samozřejmě také čerstvé pečivo, zeleninu od regionálních dodavatelů, různé grilovací omáčky, ale i veškeré vybavení ke grilování od grilů, grilovacího náčiní, podpalovače, uhlí, brikety, až po ekologické jednorázové nádobí. Vše pro chytrou grilovačku pořídíte na jednom místě.

62bac21edbf35obrazek.png

Za pár dní vám přineseme reportáž z redakčního grilování. 

Tak rozžhavte grily a dobrou šťavnatou chuť!

62bac385299d4obrazek.png

Reklama