Co se skrývá za novou technologií Dove NutriumMoisture™?

dove

Dove NutriumMoisture™ je unikátní směsí lipidů a glycerinu. Tyto složky jsou přirozenou součástí naší kůže, o které však při používání běžných sprchových gelů přichází. Nové sprchové gely s technologií NutriumMoisture™ pokožce přirozeným způsobem již ztracené lipidy dodávají a zároveň zabraňují jejich další ztrátě.

Ve kterých produktech Dove můžeme novou technologii NutriumMoisture™ nalézt?

Novou technologií Dove NutriumMoisture™ jsou obohaceny všechny tři varianty sprchového gelu Dove VisibleCare - Renewing, Softening a Brightening. Ať už si vyberete jakoukoliv z těchdoveto tří variant s různou vůní, vaše pokožka ten rozdíl pozná! A to již za 7 dní!

Jak se od sebe liší jednotlivé varianty nového sprchového gelu Dove VisibleCare?

Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture™ je speciálně navržen tak, aby odpovídal potřebám každé pokožky. Tři nabízené varianty splní očekávání všech žen, v závislosti na jejich typu pleti:

  • „Renewing“: pro normální pokožku - vyživuje a doplňuje ztracenou vlhkost
  • „Brightening“: omladí a rozzáří unavenou pokožku bez lesku
  • „Softening“: pro suchou pokožku - zjemňuje a redukuje suchá místa

Čím se Dove VisibleCare liší od ostatních sprchových gelů? Jaké jsou jeho přednosti?

Sprchový gel Dove VisibleCare je unikátní především díky převratné kombinaci jemné povrchově aktivní látky a zvláčňujících složek, které jsou pokožce přirozené. Povrchově aktivní látka je předem nasycena kyselinou stearovou - lipidem, který se nachází ve svrchní vrstvě kůže. Ten napomáhá udržovat pružnost pokožky a zanechává ji zdravou a hydratovanou.

dove

Ostatní sprchové gely tedy neprospívají naší pokožce?

doveBěžné sprchové gely mohou obsahovat drsné povrchově aktivní látky, které zbavují pokožku její vlastní přirozené vlhkosti. Při pravidelném používání tyto látky rovněž poškozují vrstvy proteinů a lipidů v kůži. To vede k postupnému narušování svrchní vrstvy pokožky, nazývané stratum corneum. Pokožka je dehydratovaná a ztrácí svou pružnost.

Je účinek sprchového gelu Dove VisibleCare vědecky potvrzen?

Po celou dobu výzkumu byl Dove VisibleCare s NutriumMoisture™ podroben klinickým i spotřebitelským testům, které potvrdily viditelné zlepšení pokožky již po sedmi dnech používání.

Je Dove VisibleCare vhodný pro každý typ pokožky?

Ano. Klinické testy prokázaly, že je Dove VisibleCare zdravotně nezávadný pro všechny typy pokožky. Pokud ovšem patříte k jedincům, jejichž pokožka je obecně velmi citlivá na různé kosmetické přípravky, doporučujeme Vám vyzkoušet gel nejprve na menší ploše kůže.

Reklama