handbag.jpg

Foto: Shutterstock

Co se týče výběru kabelky, potřebujete kousek, kterému můžete důvěřovat, abyste ochránily svůj nejcennější majetek, jako jsou klíče od auta nebo bytu, peníze, kreditní karta či mobilní telefon. Na druhou stranu je kabelka něco, co používáte každý den. Kromě všestrannosti je důležitý také její styl.

k1.jpg
Foto: CCC 599 Kč / 899 Kč / 699 Kč / 999 Kč

Pěkná kabelka se zajímavým designem perfektně oživí váš outfit. Jakmile najdete tu pravou, můžete okamžitě minimalizovat svůj šatník, protože kabelka bude klíčovým prvkem vaší „výstroje“. Výrazný kousek jen tak někdo nepřehlédne.

k2.jpg
Foto: Zalando 1 440 Kč / 790 Kč / Mohito 549 Kč / 699 Kč

K jaru i létu rozhodně patří barvy. Letos jsou v módě i neonové barvy jako svítivě žlutá, výrazná zelená nebo třeba růžová. Celkový outfit hezky rozzáří. Důležité je však umět je sladit. Takto výraznou kabelku si rozhodně neberte k výrazným šatům se vzory. Stejně jako poslední roky letí i pastelové barvy. Kabelky ve světlých tónech jsou mladistvé a velmi elegantní.

k3.jpg
Foto: Mango 799 Kč / 1 299 Kč / Zara 1 299 Kč / 799 Kč

V nabídce obchodů je aktuálně nejen pestrý výběr barev, ale také nejrůznějších stylů a tvarů. Během teplých měsíců budou trendem opět kabelky z přírodních materiálů, jako jsou ratan, bambus nebo vodní tráva. Hitem budou také úpletové nebo macramé kousky.

Foto: Se souhlasem značek CCC, Zalando, Mohito, Mango a Zara.

Reklama