zara
Zara, 899 Kč

Vypadají, jako byste je nosila nějaký ten pátek, možná i rok, ale jsou zcela nové! Roztrhané džíny se i letos objevují v nejnovějších kolekcích. Nejsou ale po chuti každému a možná je to škoda. Mohou totiž být příjemným zpestřením v jinak fádním šatníku.

mango
Mango, 899 Kč

  • Ano, vypadají možná „vágusácky“, pro někoho jsou možná i vulgární. Věřte ale, že se jedná o jeden z největších trendů poslední doby. Už nejsou poznávacím znamením punkáčů či rockerů, jak tomu v letech minulých bylo. I roztrhané džíny mohou vypadat vkusně, stačí jen vědět, jak na to.

Levis
Z kolekce: Levi´s
zoot
Z kolekce: www.zoot.cz

Jaké vybrat?

  • Ty, co se extravagance nebojí a mají duši rebelky, mohou sáhnout po džínách s opravdu velkými dírami. Počítejte s tím, že venku je již chladno, proto si pod džínsy oblékněte klidně punčocháče. Zapomeňte ale na tělové silonky, vsaďte na černé punčocháče. Nejlépe síťované či s nějakým nápaditým vzorem.
  • Pokud se výrazně roztrhaných džínsů bojíte, můžete sáhnout po decentním provedení. Například s jemným protrháním v oblasti stehen či kolen.

FF
Z kolekce: F&F

S čím nosit?

  • To je otázka vkusu každé nositelky. Dají se kombinovat se ležérní i elegantními oděvy a doplňky. Vyznavačky streetové módy jej mohou doplnit o boty farmářky či tenisky, jako svršky zvolit pletený svetr, mikinu a parku nebo koženou/koženkovou bundu. Roztrhané džíny ale vypadají skvěle i s klasickou bílou košilí, sakem nebo kabátem a lodičkami.   

hm
H&M, 599 Kč

Líbí se vám roztrhané džíny?

Čtěte také:

Reklama