Dočká se Karel Gott konečně syna? Vsaďte si s Tipsportem!

 

Většina lidí si myslí, že sázení se týká jen sportovních utkání. Omyl, stále populárnější jsou společenské sázky. Nerozhodují zde góly či vteřiny, takže si je oblíbili zejména ženy a sváteční sázkaři. Tisíce lidí tipují vítěze televizních reality show, volbu Miss, udílení filmových cen nebo politické události. Pokud sledujete veřejné dění, můžete zúročit své znalosti, odhad a předvídavost.

 

Na prohlášení zpěváka Karla Gotta a jeho manželky Ivany Macháčkové v den jejich svatby v Las Vegas, že očekávají narození dalšího potomka, zareagovali bookmakeři sázkové kanceláře Tipsport a vypsali sázku, zda se legenda českého popu bude těšit ze čtvrté dcery, nebo se konečně dočká syna. Na to, že se manželům Gottovým narodí kluk, si u Tipsportu mohou lidé vsadit v kursu 1,90:1, dceru bookmakeři očekávají o něco více a vypsali nižší kurs 1,70:1.

„Statisticky by už měl samozřejmě přijít na řadu kluk, ale genové vybavení pana Gotta ho zřejmě předurčuje k dalšímu děvčeti. Je evidentně podobný případ jako tenista Ivan Lendl, ten má dcer dokonce pět. V každém případě však manželům Gottovým hlavně přejeme, aby bylo miminko zdravé,“ komentuje kursy i samotnou sázku Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu.

A jak by si Tipsport poradil se situací, kdyby se v současnosti nejsledovanějšímu páru v České republice náhodou narodila dvojčata, chlapec a děvče? „Pravděpodobnost je velmi malá, ale v tom případě by nám nezbylo než vyplatit výhry všem sázejícím,“ připouští hlavní bookmaker Tipsportu Jiří Kysel.


Co byste zlatému slavíkovi tipovala?
Přála byste mu dvojčata?
Nebo si myslíte, že už by měl s plozením dětí ve svém věku přestat?

Reklama