Vsadit si na čísla, která vám někdo poradí ve snu a vyhrát. To je sen. Nebo skutečnost? Přečtěte si o tom v příspěvku, který nám poslala čtenářka Věra M.

Krásné ráno, kdyby mi to někdo vyprávěl, že se mu to stalo, asi bych tomu nevěřila. A přesto i mně se splnil sen. Je tomu už  asi deset let, kyž se mi ve snu několikrát manželova maminka ptala: "Vsadila jsi mi tu devítku?" Asi se mi sen zdál k ránu, protože jsem si ho pamatovala a věděla jsem, že se mě na tu 9 ptala několikrát.

Říkala jsem to manželovi, zda je  možné si sadit jen jedno číslo. Tenkrát zde byla zavedena sázková kancelář Fortuna, kde se opravdu dalo vsadit na jedno číslo. A tak jsem dala manželovi 50 Kč, ať mi na tu devítku vsadí. Vsadil a druhý den se nestačil divit, když opravdu ta devítka vyšla. Tenkrát jsem vyhrála 250 Kč, čistý zisk byl 200 Kč. Škoda, že jsem nevsadila větší částku. Ale kdo to mohl vědět, že i sny se někdy plní.

Manželova maminka také jednou mohla vyhrát, ale bohužel to nevyšlo. Také se ji jednou zdála čísla do Sportky, vzbudila se a napsala si je. Ráno musela jet do práce s tím, že si tato čísla vsadí odpoledne. Když se vracela domů, tak pošta na vesnici byla již zavřená a Sportku nemohla podat. Ten den bylo i losování a babička se nestačila divit. Tehdy, kdyby stihla vsadit, měla by druhou. Pak mnoho dalších let podávala Sportku, ale nic již nevyhrála. Asi se štěstí urazilo.

V sobotu babička oslavila osmdesátiny. Přikládám její fotografii s pravnoučátky.

babička s vnoučaty

Sportku již přestala podávat, ale já si myslím, že důležité je zdraví - to je také výhra. Sice má velké problémy s páteří, které se již nedají léčit, bere jenom tišící prášky, ale jinak ji to stále myslí. A tak ji přejeme všechno nejlepší, hlavně zdravíčko, zdravíčko a zase zdravíčko....  Věra M.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Zdraví, to je největší výhra. S tím asi souhlasíme všichni.

Co říkáte snu Věry M, milé ženy-in? Vsadily byste si na čísla, která vám někdo poradí ve snu? Já myslím, že byste asi neodolaly. Napište nám také o svých snech. Jste pověrčivé? Hledáte ve snech významy, nebo to neřešíte?Pamatujte si na nějaký krásný, nebo naopak děsivý sen? Napište nám na snové téma.

adresa redakce@zena-in.cz je tu pro vás.

 

Reklama