Ahoj, zhruba před 9 měsíci jsem si nechala udělat piercing nosu. Já - snad největší zbabělec, ale tak jsem po něm toužila...

Ještě v čekárně se mi chtělo utéct, ale pak když jsem usedla, zavřela oči a zatnula zuby jsem to vydržela, i když to bylo dost nepříjemné! :-(. Nakonec jsem odcházela s nateklým nosem, na kterém byl z pravé strany aplikován krásný modrý kamínek :-)). 

Asi 3 měsíce na to se mi stala jedna nepříjemnost, na kterou opravdu do smrti nezapomenu! S přítelem jsme odjeli na dovolenou do jejich domu poblíž Náchoda. Ráno jsem se ospale posadila na lavičku do zahrady a ospale zírala kamsi, když jsem za sebou ucítila pohyb. Myslela jsem, že je to kočka, ale seděl tam velký černý pták a vůbec se mě nebál - což mě vyděsilo tak, že jsem začala couvat, ale ten pták mi letěl po obličeji. V tu chvíli jsem neměla ani naušnice, nic, jen ten piercing s kamínkem.

Zní to jak z hororu, ale opravdu se to stalo. Ta straka musela být ochočená ...:-((. Ještě pár dní mě ve snu strašila ...

Mějte se krásně, na shledanou :-).

Tereza


Uf, to je jak z Hitchcocka! :) Děkujeme za zajímavý příspěvek. :)

Mně se tedy jenom průběžně zamotávají náušnice kam můžou - nosím hodně dlouhé a to je občas problém... Jednou jsem takhle skončila „přikurtovaná" ke koňské hřívě :). A kobylka se tím očividně dobře bavila, potvora. :)

Máte nějaké zajímavé zážitky s náušnicemi, piercingem nebo šperky obecně? Nebo Vaši známí? Napište nám o nich! A klidně se pochlubte fotečkou na redakce@zena-in.cz!