Odzvonilo velkým kabelám a brašnám, pokud chcete držet krok s módou inspirujte se u slavných návrhářů a pořiďte si tu nejmenší kabelku. Jejich nepopíratelnou nevýhodou je, že se do nich nic nevejde, ale vypadají jednoznačně skvěle.

Živočišná krása
Ačkoliv je černá a hnědá stále módní barva, vsaďte na něco víc sexy. Hitem letošního podzimu jsou zvířecí motivy - hadi, tygři, krávy, krokodýli, žirafy - prostě všechno, co má jakýs takýs vzor. Všechny zvířecí motivy mohou mutovat do různých i těch nejabsurdnějších barev. Fialový hadí vzor není žádnou výjimkou. Pokud vám zrovna nesedí zvířecí motivy, můžete sáhnout po decentnějších aplikacích. Jestliže si chcete pořídit usedlou černou kabelku, pak na ní nesmí chybět různé výšivky, například drobné kvítky nebo barevné ornamenty.

Malá kabelka, malá ouška
Zapomeňte na dlouhá ucha. In jsou jen a pouze ouška krátká a zdobená. Pěkně vypadají řetízky, kovová ucha, zauzlované provázky a tak dále. Variací je nesčetně mnoho. Správná kabelka letošního podzimu se nosí buď v ruce anebo zavěšená těsně v podpaží.

Kabelka je letos kontrastem k oblečení
To se asi bude nejvíce zamlouvat těm z vás, které se nejraději oblékáte do černé. Pestře barevná kabelka skvěle doplní černý kostýmek. Ke kabelce si pořiďte i správné botky. Letos frčí dvoubarevné kombinace jako například béžové boty s modrou špičkou, zelené boty s černým lemováním a podobně.