Poslední čtenářský příspěvek dorazil od Věrulinky. Vzpomíná v něm na jednu frontu „pěkně pupkatých dědků“ čekající u stánku s pivem. Neodpustila si poznámku: „No jo, máme malej pupek, musíme ho zvětšit.“ Jak dopadla?

Jak dopadla čtenářka Věrulinka, když se trefila sarkastickou poznámkou do pupkatého pivaře? To se dočtete níže...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Léto a mužský obnažený prsa.

Ve městě je to děsný, někdy to stačí na koupališti, ty jejich vyvalený pupky. Ale nejvíce vždy stáli ve frontě u stánku na pivo, to jsem se vždy musela smát.
I se mi párkrát podařilo poznamenat při chůzi okolo „no jo, máme malej pupek, musíme ho zvětšit?“
Pravdu?
Jednou jsem jaksi přehlédla, že dotyčný je pěkně vožralej a ten mi dal jmen, ani psát nebudu.
Dobře mi tak, od této události jsem si vždy poznámky říkala raději v duchu.
V Praze do hospody v létě chodili kluci mladí, pěkný urostlý a opálený těla, v bílých tílkách proč ne. Ani mi to nevadilo, bylo se nač podívat. Byla to obyčejná hospoda, nikdo se nepohoršoval.
Ovšem také chodili pupkatí dědci, no dědci, 50 let a výše, pohled hrozný.
Jednou při příchodu „dědka a pěkně pupkatého“, jsem kamarádce vyprávěla, moji událost dávnou s mojí poznámkou. Ona se hned opičila a „dědka“ dohnala, aby si oblékl košili, co držel v ruce. Dokonce to vzal se smíchem, ale nezapomněl připomenout „ty mladice“, a to jsme se zase smály my dvě, protože jsme obě byly babičkami.
Ve městě po ulici chození chlapů nahoře bez, považuji za vrchol neslušnosti.
Můj manžel, ani na zahrádce nechodí nahoře bez, musí mít alespoň tílko, styděl by se před lidmi, kteří chodí okolo. A jak říká, chudáci, to by měli nač koukat, to si nemohu vzít na svědomí jejich zrak, díky muži můj, jsem ráda, že jsi rozumný.
Ale máme krásný koutek na dvoře, kam není vidět odnikud, takže když jsme měli bazén, koupali jsme tak, jak nás pámbíček stvořil.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma a fototéma 4. 7. 2012: Muži nahoře bez

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Po 16.00 hodině se dozvíte, které z přispěvatelek pošleme slíbený dárek: kosmetiku GARNIER AMBRE SOLAIRE, konkrétně hydratačním mlékem po opalování a opalovacím sprejem s ochranným faktorem 20.

garniergarnier

Reklama