Ne vždy nám přeje dispozice a dostatečné místo našich domácností. Své o tom vím i já, když jsem se musela přestěhovat z prostorného bytu na okraji Prahy do více stísněného bytu ve středu města. Veškeré zákoutí jsem naštěstí vyřešila, ale nejvíce času mi zabral výběr pračky.

Byla jsem zvyklá na pračku s předním plněním. Vnímala jsem tento typ za více praktický, protože v pračkách s vrchním plněním často zůstává v zásobníku zbytek vody či pracího prášku a tomu jsem se chtěla vyvarovat. Chtě nechtě, jsem ale jinou volbu neměla, a tak jsem měla možnost otestovat vrchem plněnou automatickou pračku One Fi Extra, typ HNFT S384TAH-S značky Hoover a byla to ta nejlepší volba, kterou jsem kdy mohla udělat!
5ddd2bfbc67deobrazek.pngPračka vyniká nejen úsporou energií, poměrně velkým objemem prádla (8 kg), ale především svými funkcemi. Jsem z nich přímo nadšená! Obsahuje 12 základních programů + 40 programů One Fi Extra. Já jsem si však nejvíce oblíbila program All in One Hygienický, který zajišťuje hloubkové čištění, účinnou dezinfekci a antialergickou funkci díky optimalizovanému cyklu co se týče teploty a máchání. Odstraňuje tudíž veškeré alergeny, zbytky pracích prostředků a je vhodný především pro lidi s citlivou pokožkou. Používám ho na ručníky, které jsou znečištěné od make-upu či na povlečení a prostěradla. O tom, že tento program zaručuje opravdu hloubkové čištění, jsem se přesvědčila hned po prvním praní. Vyzkoušela jsem hodit do pračky ručník, na kterém byla přibližně měsíc zaschlá barva na vlasy a ani pračka, kterou má moje maminka, to nevypere. Ani jsem nedoufala, ale světe div se, ručník byl jako nový! Osobně oceňuji tento program ještě z jednoho důvodu, a to, že se mnou žije jedna čtyřnohá chlupatá potvora a moje kůže patří mezi ty citlivější.

Skvělý program je však ale i All In One 59, který je vhodné na jemnější prádlo a mé spodní prádlo je skvěle vypráno. Vždy je veškeré prádlo nejen krásně vyprané, ale také téměř suché a jak jen to říct – tak nějak svěžejší a vzdušnější.
5ddd2c134b890obrazek.pngOceňuji fakt, že i při těch největších otáčkách není pračka tolik hlučná, má krásný dotykový design ovládání a v koupelně se opravdu vyjímá, jakožto bílý spotřebič domácnosti.
5ddd2c5daa60dobrazek.png

Více informací naleznete zde.

Reklama