Hezký slunečný den všem ženám-in,

Dnešní téma se hodí. Odpoledne, když jdu z práce, musím  přes náměstí. Na hlavní ulici stojí elegantní muž v obleku a drží dárkovou kazetu s vůní. Mě ještě nezastavil, tak nevím, jestli dámskou či pánskou, ale ono to je jedno. Zastavuje náhodné kolemjdoucí a voňavku jim skoro vrazí do nosu, aby si přivoněli. Tu a tam se najde někdo, kdo si samozřejmě výhodnou koupi nenechá ujít.

Náš známý teď začal prodávat utěrky, nevím ani, jak se to přesně jmenuje. Je to na principu švédské utěrky. Mytí bez chemie. Doma nám to předvedl. Je to pěkné, ale ta cena taky.

A tak je to se vším od těchto prodejců. Věc má hodnotu pár korun, ale aby to uživilo prodejce a lidi nad prodejcem, konečná suma je dost vysoká. Neříkám, že nejsou kvalitní, něco snad i jo, ale je to spíše pro vydělání peněz prodejce. Můj názor.

edith1975


Děkujeme za pěkný příspěvek...

No, tady v Praze je už člověk na tuny prodejců a vybíračů nejrůznějších příspěvků ponejvíce v metru zvyklý... Ne, že by některé ty sbírky nebyly chvályhodné a výrobky zas zajímavé, ale je toho tolik, možnost ověřit si pravdivost tvrzení dotyčných je omezená, leckdo takhle žebrá a krade... Zkrátka výrobky nakupuju v obchodech a na sbírky přispívám přes konta v osvědčených organizacích, jako je třeba Adra...

A co Vy, ženy-in?

redakce@zena-in.cz

 

Reklama