Bílé a zářivé záclony jsou snem každé domácnosti. Smiřte se však s tím, že tento bytový textil i přes pravidelný domácí úklid a péči ztrácí svoji přirozenou bělost. Mohou za to nejen výpary z vaření, ale i běžný provoz. Lidé jsou například zvyklí pravidelně větrat, bohužel však s čerstvým vzduchem přivane vítr často i prach a jiné nečistoty z vnějšího prostředí. Během chladnějších měsíců je pro změnu rizikové vytápění, které víří prach, jenž se usazuje v záclonách a závěsech. Samostatnou kapitolou jsou pak kuřácké domácnosti.

SavoPotřebujete vrátit vašim záclonám ztracenou bělost nebo se vám nedaří odstranit skvrny z bílého prádla? Vsaďte na jistotu a vyzkoušejte přípravek Savo Perex, který dokáže vrátit vašemu textilu ztracený jas a původní barvu. Jeho mimořádný účinek můžete poznat zejména při bělení bavlněných a polyesterových záclon.

Tento bělící přípravek však můžete použít též na ruční namáčení a bělení, dále pak na předpírky a bělení v automatické pračce. Je vhodný na předpírání bílého a stálobarevného prádla a na jednoduché a účinné odstraňování skvrn. K dostání je ve dvou variantách vůní – svěží a květinové.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena přípravku Savo Perex je 39,90 Kč.

Více informací na www.savo.eu

Reklama