Šampon je základ

Víte, jaký je správný postup při mytí vlasů? Šampon v ruce nejprve promněte, aby vznikla jemná pěna. Tu nanášejte od konečků vlasů směrem pokožce, nikoli opačně. Při roztírání můžete dělat krouživé pohyby, ale jen zlehka, abyste vlasy nezacuchali. Ideální je ale postupovat rovným pohybem po délce. V žádném případě nepoužívejte při nanášení nehty, jinak vyprovokujete žlázky k tomu, aby se vám porost ještě více mastil.
A samozřejmě zvolte vhodný typ šampónu. Značka Nu Skin nyní nabízí tři typy tak, aby si každý mohl vybrat nejen podle typu vlasů, ale také jim dodal potřebný objem.

  • Nu Skin Balancing Shampoo poskytuje správné vyvážení mezi čištěním a hydratací, zatímco klíčové složky nalezené v květu bavlníku obnovují pevnost pokožky. Nyní můžete jemně odstranit nečistoty a navrátit vlasům zdraví a krásu v pouhých sedmi dnech.
  • Nu Skin Moisturizing šampon je určený na vlasy poškozené, například častým barvením .Tento vyživující šampón obsahuje extrakt z květů bavlníku, přírodní steroly a bambucké máslo, které vlasy vyživují, aby byly opět krásné a bohaté.
  • Nu Skin Clarifying Shampoo vlasy myje a čistí do hloubky, aniž by narušil jejich přirozenou vlhkost. Obsahuje extrakt z bambuckého másla, váže na sebe usazené nečistoty, včetně nikotinu, chlóru a nečistot z životního prostředí. Vlasy jsou tak čisté, zářivé a snadno upravitelné už po jednom umytí.

A co dál?

Lépe než kondicionér používejte po umytí vlasů zábal, například Nu Skin ReNu Hair Mask. Tato hloubková kúra proniká do vlasového stvolu, aby zabezpečila potřebnou hydrataci a ztrojnásobuje sílu poškozených vlasů. Maska obsahuje inovativní složku CS7– ta zjemňuje kutikuly, funguje jako kutikulové lepidlo a posiluje vlasy od základů. Chrání je před štěpením a lámáním a zároveň je vyhlazuje a dodává jim lesk. Proto se vlasy již za sedm dní lehce rozčesávají.

Pozor však na správný způsob oplachování. Teplota vody by měla odpovídat teplotě těla. Horká voda urychluje maštění a studená špatně smývá. Pěnu na hlavě nenecháváme dlouho, jinak se začnou tvořit lupy. Vlasy oplachujte tak dlouho, dokud v nich cítíte přípravek. A opět uhlazujte po směru vlasu, nikoliv kroužení. Délka omývání záleží na tvrdosti vody. Měkká voda vám bude práci znesnadňovat, proto pod sprchou vydržte a nic neuspěchejte.

Další informace o výrobcích najdete na NUSKIN.COM/CZ a na Facebooku NuSkinCzechRepublic.

Reklama