Čtyři tematické instalace a víkendové workshopy představí džíny ve spojení se zásadními momenty, které výrazně ovlivnily jejich podobu.

Výstava připomene nejen dobové dělníky vyfocené na traverze nad Manhattanem, ale také atmosféru Hollywoodu 60. a 70. let, která představí herecké legendyjako Marilyn Monroe nebo Jamese Deana. Instalace retro bytu vám přiblíží, jak vypadaly džíny z Tuzexu, a vrátit se můžete i do 90. let, kdy se džíny stalysymbolem hiphopové kultury.

2. ŠANCE NEJEN PRO STARÉ DŽÍNY

Projekt 2. Šance pomáhá prostřednictvím pravidelných lekcí jógy klientkám z Psychiatrické nemocnice v Praze v Bohnicích, které se připravují na brzký návrat zpět do běžného života.
Projekt je financován z prodeje upcyklované módy značky K.BANA.

Projekt 2. Šance můžete podpořit po celou dobu trvání výstavy věnováním svých starých džínových svršků. Recyklované oblečení bude využito na výrobu originálních módních doplňků, jejichž prodej finančně podpoří další život projektu.

Oblečení můžete odevzdat v Centru Černý Most v prostorách Central Plaza.

ŘÍJNOVÉ NÁKUPY ZA LEPŠÍ CENY

Pro návštěvníky je připravena slevová knížka, která platí od 17. do 20. října 2019 ve vybraných obchodech Centra Černý Most. K dostání je od 4. 10. na www.centrumcernymost.cz nebo v tištěné formě na Informacích Centra Černý Most.

SEZNAMTE SE SE STYLISTKOU CENTRA ČERNÝ MOST:

Bára Havlíková je absolventkou kurzu stylingu ve Škole stylu Backstage. Věnuje se stylingu pro reklamní focení, televizní natáčení, hudební videoklipy, reklamy, ale i soukromou klientelu a zákazníky Centra Černý Most. Nákupy se stylistkou je možné rezervovat na concierge@centrumcernymost.cz.

Podmínkou bezplatné služby stylistky je nákup v obchodech Centra Černý Most v minimální hodnotě 2 000 Kč.

JAK VYBRAT TY PRAVÉ DŽÍNY?

Respektujte, jaký typ postavy máte. Nejspolehlivější jsou džíny s vysokým pasem, které krásně dotvarují postavu, zdůrazní pasovou linii a opticky prodlouží nohy. Upnuté džíny ale zároveň zdůrazní všechny nedokonalosti, zatímco džíny s rozšířenými nohavicemi opticky zúží boky, bříško a dodají symetrii postavě se širokými rameny.

K džínům vždy zkoušejte i boty. Pokud vybíráte třeba džíny střihu Flare, vezměte si s sebou do obchodu boty na podpatku, které s nimi budete nosit. Podle posledních trendů by nohavice měla zakrývat kus podpatku. Skinny džíny naopak můžete nosit jak s teniskami, tak s vyššími botami.

Velikost a zdobení zadních kapes se může zdát jako detail, ale opak je pravdou. Příliš malé kapsy nebo extrémní zdobení opticky zvětšují zadeček, stejně jako kalhoty bez jakýchkoliv kapes. Vsaďte tedy na jednoduchost! Vybrat správnou barvu džínů bývá oříšek. Stále platí pravidlo, že světlá barva rozšiřuje a tmavá zužuje. Vyšisované skvrny na stehnech zas opticky rozšiřují.

SKINNY JEANS

LACLÁČE

MOM JEANS

WIDE-LEG JEANS

HIGH-RISE JEANS

FLARE JEANS


Během říjnových víkendů proběhne v tematických pop-up stáncích speciální doprovodný program.

5.–6. 10. VÝROBA DEVADESÁTKOVÝCH
ŠPERKŮ Z „CÉČEK“
Vraťte se do doby devadesátých let a oživte svůj
outfit retro doplňky.

12.–13. 10. MANHATTAN JAKO NA DLANI
Nemusíte cestovat na druhý konec světa, abyste se
vyfotili s výhledem na Manhattan. Navštivte polaroid
foto koutek a nechte se zvěčnit na ikonické traverze
nad srdcem města, které nikdy nespí.

19.–20. 10. WESTERN RODEO
Vyzkoušejte si roli pravého amerického kovboje a změřte
své síly při jízdě na divokém býčím rodeu.

26.–27. 10. DŽÍNOVÁ PROMĚNA
Přineste své starší denimové kousky a dejte jim novou image.
Na workshopu malování na džíny vykouzlíte snadno trendy
módní kousky.

Všechny víkendové akce probíhají od 10 do 18 hodin v Centru Černý Most.

SLEVOVÁ KNÍŽKA SALES 17.–20. 10. ZAŽIJTE DŽÍNOVOU REVOLUCI 4.–28. 10. 2019

Reklama