Domeček pro panenky – dětský sen, který se prolíná napříč generacemi. S letošními novinkami LEGO DUPLO pro holčičky rozzáříte oči vaší dcery a zároveň naplníte svou vlastní dětskou touhu. Vysněný dům, koňská stáj a návštěva podmořského světa víly Ariel - malé milovnice kostiček LEGO DUPLO prostě letos na zlobení nebudou mít čas!

Dům z dětských snů a tajných tužeb dospělých

Pořádný dům je základem pro všechny obyvatele světa LEGO DUPLO. Tři prostorná patra obsahují vše potřebné pro každodenní život, děti si tak přirozeně procvičí základní postupy. Koupelna se sprchou, prostorná ložnice se třemi postýlkami a kuchyň na přípravu večeře. Velký dům se dá postavit hned několika způsoby. Malé vynalézavé stavitelky jistě přijdou ještě na další možnosti, jak si domek uspořádat. Originální novinkou jsou vyměnitelné tapety a spousta dalších variabilních prvků, díky nimž bude hra v domě pokaždé jiná a jen tak děti neomrzí.

Pro malé milovnice koní

Téměř každá holčička v určitém věku propadne lásce ke koním. Sbírá jejich obrázky, touží se naučit na koni jezdit a také se o něj starat. Toto přání holčičkám splní nová koňská stáj od LEGO DUPLO se dvěma koníky. Stará se o ně babička, která jistě ocení, když jí s péčí někdo pomůže. Je potřeba přenést vidlemi seno a slámu, vyhřebelcovat oba koně a nechat je proběhnout. Společně se žokejem si holčičky mohou nacvičovat třeba skoky přes překážky. Koňskou stáj je také možné přidat k domu a vytvořit koňskou usedlost.

Výlet do podmořského království

Malá mořská víla už patří mezi pohádkovou klasiku, kterou děti zbožňují. Celý příběh si můžete znovu společně převyprávět s novou stavebnicí LEGO DUPLO, která vás zavede přímo k víle Ariel domů, do podmořského zámku plného zábavy. Děvčátka si z kostek sama postaví Arielinu oblíbenou houpačku a skluzavku. Truhlu plnou pokladů můžete v rámci společné hry schovat a poté se vydat ji hledat. V podmořském zámku žijí s Ariel i její dva nejlepší kamarádi – pruhovaná rybka Flounder a trochu potrhlý krab Sebastian. Nejkrásnější scény slavné pohádky si můžete s vaší holčičkou přehrávat díky nové kolekci LEGO DUPLO.

  • 10505 Domek na hraní

Dům, který je navržen speciálně pro dívky, obsahuje detailně propracovanou kuchyň, koupelnu a útulnou ložnici s vlastním balkónem. Lze ho přestavět na mnoho různých způsobů a každý pokojíček zkrášlit celou řadou doplňků, které vypadají jako skutečné.

Lego

  • 10500 Koňské stáje

V LEGO DUPLO stáji roli ošetřovatele přebírá postava babičky. Krmí koníka kostkami představujícími balíky slámy, které přehazuje vidlemi. Děti se mohou přidat k postavě vnučky, která babičce pomáhá a se žokejem se na koních mohou i projet.

Lego

  • 10515 Podmořský zámek víly Ariel

Podmořský zámek je jedno velké hřiště víly Ariel a jejích přátel. Může se pohoupat na houpačce z mořských řas a Flounder se zatím sklouzne na velké vodní klouzačce.

Lego

  • 10516 Ariel na výletě lodí

Ariel a její princ Erik vyráží na romantickou projížďku na na loďce. Stavebnice obsahuje spoustu pastelových květin a kostek. Děti z nich postaví také růžový hrad, kolem kterého Ariel s Erikem projíždí.

Lego

Novou inspiraci pro hru s kostkami LEGO DUPLO hledejte na www.DUPLOsvet.cz.