Vánoční hodování a lenošení vás stejně jako každý rok stálo několik kil. Nemusíte se trápit novoročním předsevzetím o hladovění, nutně dřít v posilovně nebo běhat venku v mrazu, abyste se vrátili zpět do formy.  Zacvičte si v teple domova. Pro vytvoření domácí „posilovny“ vám postačí to nejzákladnější vybavení.

Švihadlo

HervisSkákání přes švihadlo je skvělá aerobní aktivita, která jen tak neomrzí. Při cvičení totiž zavzpomínáte i na dětská bezstarostná léta. Švihadlo JUMP KETTLER je vybaveno komfortními gumovými držadly pro pevné držení.

Zakoupíte v kamenných prodejnách Hervis nebo v e-shopu www.hervis.cz za 249 Kč.

Vzduchový polštář

HervisFitness podložka KETTLER AIR PAD se výborně hodí pro posilování a trénink rovnováhy. Prováděním cviku na pohyblivé základně jsou svaly stimulovány a vystaveny novým nárokům. A to přináší efekty, které jsou velmi rychle znát. Ruční pumpička je součástí balení.

Zakoupíte v kamenných prodejnách Hervis nebo v e-shopu www.hervis.cz za 499 Kč.

Gymnastický míč

HervisGymnastický míč KETTLER představuje jednu z nejuniverzálnějších a nejvyužívanějších cvičebních pomůcek.  Při jeho výběru je nejdůležitější zvolit správnou velikost. Míč by měl mírně pružit, nebýt ani přehuštěný ani příliš měkký. Velikost 65 cm je vhodná do cca 170 cm výšky postavy, 75 cm velký míč potom pro lidi nad 170 cm.

Zakoupíte v kamenných prodejnách Hervis nebo v e-shopu www.hervis.cz za 499 Kč.

Fitness podložka

HervisFitness podložka KETTLER je univerzální cvičební pomůcka, která umožňuje pohodlné cvičení na zemi bez nepříjemných otlaků od podlahy. Podložka je vhodná k relaxačním cvikům, k protahování nebo také k posilování s dalšími posilovacími doplňky.

Zakoupíte v kamenných prodejnách Hervis nebo v e-shopu www.hervis.cz za 599 Kč.

Oblečení

HervisAni při domácím cvičení nezapomínejte na vhodné oblečení. Zapomeňte na bavlněná trika, která sice sají pot, ale špatně usychají. Zvolte top z funkčního materiálu, například dámský fitness top s elastickým pasem Benger, který dobře odvádí vlhkost. Vyhýbejte se také volným teplákům, které se vám budou při cvičení motat. Ideální na domácí cvičení jsou dámské fitness šortky s elastickým pasem Benger.

Fitness top zakoupíte v kamenných prodejnách Hervis nebo v e-shopu www.hervis.cz za akčních 649 Kč.

Fitness šortky zakoupíte v kamenných prodejnách Hervis nebo v e-shopu www.hervis.cz za akčních 319 Kč.

Obuv

NikeZvolte také správnou obuv. I když cvičíte doma, domácí obuv nebo pantofle, ve kterých může dojít ke zranění, jsou naprosto nevhodné. Důležité je, aby boty byly  pevné a prodyšné. Zvolit můžete dámskou tréninkovou obuv Nike ZOOM FIT AGILITY W, která kombinuje pocit přirozeného pohybu a ultra-citlivé odpružení pro flexibilní ochranu proti nárazům. Strategicky umístěný Nike ZOOM poskytuje perfektní tlumení otřesů a nárazů. Vrací zpět vynaloženou energii a tím šetří Vaši sílu.

Zakoupíte v kamenných prodejnách Hervis nebo v e-shopu www.hervis.cz za 2 990 Kč.

Reklama