Každou sezonu se hledá nová inspirace nejen v módě, ale i v účesech a líčení. Podzim se svými nostalgickými barvami a magickou atmosférou přímo vybízí k návratu do říše pohádek a fantazie.

Kouzlu romantické krásy podlehl i svět dekorativní kosmetiky Mary Kay®. Jako v pohádkách Tisíce a jedné noci se inspiroval luxusními materiály, zahalil se do éterického šifonu, hedvábného sametu a pastelových barev s perleťovým leskem.

Doba večírků je tady a vy můžete okouzlit svým novým vzhledem. Atmosféra plná mihotavého svitu svíček, nebo třpytu křišťálových lustrů vám bude nakloněna.

Staňte se princeznou hodnou obdivu a naučte se líčit ve stylu podzimní romantiky s nádechem nostalgie.

Poradíme vám, jak si vytvořit vzhled jako z pohádky:

Dokonalý a sofistikovaný vzhled vždycky začíná u bezchybné pleti, která musí být, čistá, zářivá a svěží.

Pak už můžete kouzlit pomocí líčidel. Vytvořte si podmanivý pohled svých očí kouřovým líčením. Opravdu uhrančivého pohledu docílíte například kombinací zlatých odstínů s fialovými z nové podzimní kolekce dekorativní kosmetiky Fairytales and Fantasy od Mary Kay.

Můžete vyzkoušet i efekt „ombre“, který spočívá v jemném prolínání teplých kovových odstínů s chladnými. Třeba švestkovou nebo tmavomodrou.

Mary Kay

Pro zvýraznění očí použijte černou tužku na oči a několik vrstev řasenky, která vytvoří efekt nekonečně dlouhých a hustých řas.

Mary Kay

Dokonale vyváženého vzhledu v duchu nového trendu dosáhnete výraznými a plnými rty. Už dávno neplatí, že se nezdůrazňuje jedno, nebo druhé. Pokud máte ráda výrazné líčení, noste tuto kombinaci i přes den.

Mary Kay

Nezapomeňte na něžný ruměnec, který vašim tvářím dodá ten správný romantický nádech. Líčka jemně poprašte minerální tvářenkou a rozjasněte minerálním rozjasňujícím pudrem, který zvýrazní rysy vaší tváře a dodá jim sametový lesk.

Mary Kay

Tečkou za magickým líčením by měla být smyslně přitažlivá vůně. Vyzkoušejte třeba parfémovou vodu Belara Midnight™, která evokuje pocit tajemna.

Mary Kay

Další inspirace najdete na www.marykay.cz či přímo v Trend reportu Mary Kay.

Všechny uvedené přípravky jsou dostání u nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Pokud ještě nemáte svou nezávislou kosmetickou poradkyni, můžete ji nalézt zde.

Chcete vyhrát novou kolekci Fairytales & Fantasy? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže ZDE! Krásný balíček vyhraje 5 z Vás!

Reklama