Je středeční ráno a nám zbývá sotva pár hodin, než se pracovní týden přehoupne do své druhé poloviny. První polovina byla o to příjemnější, že se do ní  „připletl" státní svátek. Většina z nás se po jednom volném dnu musí opět začlenit do pracovního procesu. Žena-in se vám to pokusí zpříjemnit.

Co je dnes na programu? Celý den budu střežit redakční mail a čekat na vaše příspěvky k tématu: Čím jsme v dětství chtěli být?

Čím jste chtěla být, když jste byla malá? A podařilo se vám tohle přání splnit? Jaké je vaše nynější povolání a jak moc se liší od toho, kterému jste se chtěla věnovat v dětství? Čím jste se řídila při výběru své profese?

Tohle všechno mě zajímá. Svoje příběhy, které můžete doplnit i obrázkem vašeho pracoviště nebo vás v akci, posílejte na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Těšíme se na vaše příspěvky, které budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a ty nejzajímavější samozřejmě odměníme. Dnes je ve hře kosmetický balíček obsahující Pinnacle - tělové mléko s vůní mandlí a pemzu, dále můžete získat Activ F -šampon pro ženy proti padání vlasů a připraveno máme i něco sladkého.

Chcete vědět, čím jsem chtěla být já? Nahlédněte do dnešního článku Čím jsme v dětství chtělí být? A čím jsme se stali?

Reklama