Ahoj všem,
osobně nemám velkou zkušenost s léčiteli, ale nedá mi to a musím Vám povyprávět zážitek jedněch mých přátel. Mám to z první ruky ;-)
 
Moji přátelé mají psa, tedy vlastně fenku - čistokrevný boxer. Jako většina čistokrevných plemen má chudinka nejrůznější zdravotní komplikace, ale i přes to je to veselé zviřátko. V Praze, kde bydlí, navštěvují psí kliniku a pečlivě se starají, aby feně nic nechybělo. Klinika je výtečně vybavená, jak říkají, chybí tam snad jen tomograf.

Jednou se vydali celá rodina do Orlických hor, je to nádherný kus přírody, ale s některými věcmi si tu nedělají velké starosti. Jednoho dne začala fenečka kulhat a za pár hodin už jen bezmocně vlekla zadní nohy. Takže šupem psa do auta a tradá k nejbližšímu veterináři. Ordinace byla zařízená skromně, vybavení jen to nejnutnější, pan doktor se specializuje spíše na hospodářská zvířata. Pejska prohlédl a prohmatal a něco si bručel. Pak odešel a vrátil se s kusem drátu. Už se málem vrhli odhodláni bránit miláčka vlastním tělem, protože do něj přece nikdo nebude strkat nějaký drát, i když je to veterinář. Jenže pan doktor drát zkroutil do virgule, párkrát přejel nad psími zády  a prohlásil: "Já si to myslel, je to hexenšus. Tady máte prášky a do zítra to bude v pořádku." (Aby se na mě někdo nesesypal, nemám ponětí, jak se léčí pejsci, tohle mám z doslechu ;-))
 
Vše dobře dopadlo, fenečka běhá ještě dnes a její štěkot je slyšet na celou ulici.
 
Přeju hezký den
 
Eliza
Léčitel pro psy? Proč ne? Vždyť jsou to živí tvorové jako člověk.Znáte léčitele, který léčí i zvířata?

                                                              Věříte léčitelům?

   Jaké s nimi máte zkušenosti?
      Pokud jste nějakého navštívili, jak vás léčil?
          Kdyby vám tradiční medicína nepomohla, hledali byste i jiný způsob léčby?
              Máte sami v sobě "něco", co léčí a pomáhá druhým?
Pište, nenechávejte si to pro sebe!

redakce@zena-in.cz

Reklama