paní holubová

Při pohledu do tváře paní Miluše Holubové z Brna vás asi hned napadne, že v ní něco chybí: úsměv. Je to z části proto, že paní Miluše se sama sobě nelíbí a má pocit, že se jí okolí vysmívá. A zčásti proto, že nechce ukazovat zbytky poničeného chrupu. Bojí se totiž zubaře, a proto nechala dojít věci až do takto žalostného stadia.

Odborný tým Kliniky GHC se dal do práce. Cílem bylo omlazení paní Miluše, které by jí vrátilo sebedůvěru, radost ze života a úsměv do tváře. A když úsměv, tak ne bezzubý, ale krásný a otevřený.

Na výsledek třetí proměny Mladší o pár let 2 se dívejte dnes, ve čtvrtek 20. 01. 2011 ve 21.05 na TV Prima!

Klinika GHC Praha se stala odborným partnerem pořadu druhé série oblíbené reality show Mladší o pár let. Specialisté z oborů plastické chirurgie a estetické medicíny, stomatologie, ale i z genetiky a dalších lékařských oborů, připravili deset dech beroucích proměn účastnic a účastníků show vybraných v castingu.

Lidé, kteří se toužili proměnit a omládnout, přicházeli do soutěže smutní, vyčerpaní, vyhořelí. Po deset týdnů, každý čtvrtek ve 21:05, můžete na TV Prima sledovat, jak se titíž účastníci proměňují nejen zevnějškem, ale také uvnitř, jak nabývají sebevědomí a získávají zpět chuť do života.

Sledujte s námi napínavé proměny a soutěžte na našich stránkách každý týden o lákavé ceny. I Vy přece chcete a můžete být mladší o pár let.

Pomáhat Vám, našim klientům, k prodloužení a zkvalitnění života, je naším radostným posláním.

Klinika GHC Praha, Váš partner pro zdraví a krásu

POZOR SOUTĚŽ!

CHCETE ZAŽÍT TOTÉŽ, CO ÚČASTNÍCI REALITY SHOW MLADŠÍ O PÁR LET? SOUTĚŽTE S NÁMI, ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA VŠECH DESET OTÁZEK NAŠÍ SOUTĚŽE A ZAŘAĎTE SE DO SLOSOVÁNÍ O KOMPLEXNÍ PROMĚNU! ČEKAJÍ NA VÁS I DALŠÍ LÁKAVÉ CENY!

Pokud jste nestihli odpovědět na první soutěžní otázku, a přesto chcete soutěžit o celkovou výhru, nezoufejte. Do hry Vás může vrátit bonusová otázka, kterou pro Vás připravíme. Stačí sledovat pravidelně naše webové stránky a sledovat naši soutěž.  http://www.ghc.cz/cs/mladsi-o-par-let.html

Reklama