K nejnovějším módním trendům nadcházející sezony patří návrat k sedmdesátým letům. S nimi přichází i nostalgická vzpomínka na módu hippie. Éra zvonáčů, maxišatů, nejrůznějších tunik s nepřeberným množstvím drobných detailů, jako jsou výšivky, krajky, třpytky, třásně...

hippieTo jsou neodmyslitelné znaky tohoto bohémského styl, který se neustále vrací. Ale letos bude jeho comeback opravdu výrazný.

Charakteristickými vzory jsou především květiny, kašmírové potisky v nejrůznějších odstínech, batika, ale i tónované výšivky a patchwork

Klíčovými prvky jsou jednoznačně maxišaty, s květinovými potisky nebo s romantickou krajkou, háčkováním či výšivkou, které rozhodně nemají působit jako velká večerní, ale jsou určeny na denní nošení. Nosí se v kombinaci s vestičkou a semišovými kozačkami.

Nepostradatelné jsou zvonové kalhoty, které v kombinaci se sandály na klínku opticky prodlouží postavu.

hippie

Potištěné kaftany, vestičky, blůzy a spousta perfektních doplňků. Pro ty odvážnější, jež se chtějí odlišit – velké sluneční brýle nebo šátky, které už dávno nepatří pouze na krk, ale můžete si s nimi naopak vyhrát, použít jej místo klobouku nebo čelenky.

hippie

Tento look je doplněn novodobým stylingem a vytváří tak nový vzhled.

hippie

Foto F&F a Takko

Další články s módou hippie

Reklama