voyage

Smyslně rafinovaná trendy kolekce od Oriflame

Léto je tu a s ním hřejivé sluneční paprsky, vidina volných dnů, šplouchání moře, pláž, vlahé večery, koktejly a zahradní párty. To je ten nejlepší čas pro sexy módní kreace, jásavé barvy a veselou roztančenou atmosféru. Připravte se na divokou jízdu, na pódium nastupuje Voyage Voyage - jiskřivá a smyslná kolekce líčidel a šik módních doplňků od Oriflame. Přesně podle aktuálních světových trendů se celá limitovaná edice nese v duchu sladké ženskosti, smyslné rafinovanosti a bezstarostné letní nálady.

Výrazné a přitom jemně elegantní - takový je aktuální hit v letním líčení. Inspirace přímo z přehlídkových mol se špetkou retro nostalgie rozzáří každý všední den či prázdninovou noc po celé léto. Z mistrně vybraných odstínů dýchá ženská jemnost i veselá nálada. Lesklé barvy se špetkou třpytivých částeček vás báječně rozzáří.

voyage

Letošní letní líčení se soustředí na rty a nehty! Zvolte pro ně bezvadně sladěné výrazné barvy a oči naličte voyageneutrálními odstíny. Kombinace žhavého korálu s vřelými, lesklými zlatavými tóny jsou ideální pro sofistikovaný denní vzhled.

Exkluzivní tipy k letnímu líčení připravila vizážistka Barbara Braeunlich, která pro Oriflame tuto kolekci líčení navrhla:

  • 1. Oční stíny v odstínu Hot Gold dodají očím zlatavý letní lesk. Pro jemný, neutrální vzhled je naneste až k záhybu horního víčka. Jsou perfektní pro vytvoření půvabně svůdného, třpytivého líčení. Dlouhotrvající krémové oční stíny s pokročilou silikonovou technologií umožňují hladkou, pohodlnou aplikaci bez slévání do linek.
  • voyage2. Aplikujte lak na nehty v odstínu Fiery Coral. Přetáhnutí odstraňte Odlakovací korekční tužkou Oriflame Beauty. Lak na nehty v intenzivních sezónních odstínech má hladké složení, které se rovnoměrně nanáší a rychle zasychá. Vysokou schopnost krytí dovádí do dokonalosti lesklý efekt.
  • voyage3. Líčení zakončete leskem na rty v odstínu Brilliant Coral, který ladí s lakem na nehty. Pro jemný perleťový lesk stačí jedna vrstva; podle potřeby naneste více vrstev. Barevný lesk jediným tahem vykouzlí báječně plné a svůdné rty! Bohaté odstíny vynikají mokrým efektem, hydratačním nelepkavým složením a ochranným filtrem SPF 4.

Perfektní líčení a skvělý účes stejně jako moderní oblečení vytvářejí krásný nikoliv však úplný celek. Ten dotvářejí až doplňky, které dokáží i běžné šaty povznést na super módní záležitost. Kolekce Voyage Voyage od Oriflame nabízí vedle řady líčidel a tělové kosmetiky také originální módní doplňky, které potřebujete pro báječné léto. Tolik populární sluneční brýle v retro stylu, pareo s nádechem nostalgie sedmdesátých let, které je přes den sexy sukní a na večer se promění v nepřehlédnutelný top, a nakonec taška, která je nejen elegantní, ale i praktická a navíc v trendy barvách letošního léta.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě VOYAGE VOYAGE a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz