Svíčky Heart & Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů - je používán sójový vosk, knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných výrobců. Vosk pro tyto svíčky byl vyroben ze sójových bobů. Díky tomu jsou svíčky Heart & Home šetrnější a přívětivější k životnímu prostředí, jsou netoxické, a vy tak můžete relaxovat s pocitem, že jste přispěly k tomu, aby naše příroda zůstala krásná. Heart & Home svíčky hoří při nižších teplotách, než klasické svíčky, a tak prosvítí váš domov na dlouhou a dlouhou dobu, až na 70 hodin.

Marta Kratochvílová, editorka

Svíčky o Vánocích? To je moje. Miluju jejich vůni. Je to období, kdy si vonné svíčky doma pálím nejvíc. Navozují tu pravou atmosféru Vánoc. Mám ráda, když si mohu sednout do křesla nebo lehnou na gauč, relaxovat a u toho cítím příjemnou vůni. Nejraději mám sladší vůně nebo vůně květin. Miluji šeřík, vanilku, třešně, kokos, ale třeba také levanduli. Ze svíček, které jsme testovaly, mi levandulová voněla úplně nejvíc. Byla velice svěží a příjemná. Nebyla příliš výrazná nebo štiplavá, ale zkrátka tak akorát.

Veronika Bulánková, redaktorka

Na podzim a v zimě se ze mě stává tak trochu pyroman. Pravidelně si doma zapaluji svíčky, protože mi přijde, že dokáží skvěle dotvořit atmosféru. Co je lepší než teplý čaj, ponožky a zapálená svíčka? Takhle si představuji tu pravou domácí pohodu. Navíc je to skvělý dárek k Vánocům, který nijak nezatíží peněženku a pokaždé, když si dotyčný svíčku zapálí, tak vzpomene na toho, kdo mu ji daroval. Ze svíček, které jsme v redakci ovoněly, si mě nejvíc získala kombinace švetsky, pomerančového květu, broskve a jablka. Švestka je hodně výrazná a šťavnatá. Během chviličky nám provoněla celou redakci, až jsem z toho dostala chuť na švestkový kompot.

Karolína Waberová, redaktorka

Zrovna mi na stole voní svíčka Heart & Home – švestka a pomerančový květ. Je to moje nejoblíbenější vůně z těch, které jsme dostaly na vyzkoušení. Pomeranč mi připomíná čas Vánoc. V tomto období si zapaluji svíčky nejčastěji a mám je se svátky spojené. Je to opravdu uklidňující čas a pocity, které při něm mám, si ráda kdykoliv připomenu. Málem bych zapomněla, jak svíčky působí jako balzám na duši a jsem ráda, že mi to tato připomněla. Od teď tedy startuje moje období svíček a jednu si rovnou beru domů!

Reklama