Vánoce se blíží mílovými kroky a s nimi ruku v ruce přichází usilovné přemýšlení o tom, čím bychom chtěli potěšit své blízké. Pro snazší rozhodování Oriflame přichází se svými tipy na dárky, které jistě nezklamou.

Jako speciální vánoční kolekci Oriflame připravil originální sadu: tři maličké verze nejoblíbenějších vůní od Oriflame v okouzlujícím dárkovém balení.

 

Precious (4 ml)

Neodolatelně smyslná parfémovaná voda Precious se zhlédla v broušených diamantech a zlatých lístcích. Drahokam se promítá také v samotném názvu parfému – v angličtině precious stone. Precious vás naprosto uchvátí. Otevře vaše smysly ovocnými tóny sladké hrušky, šťavnaté broskve a čerstvé mandarinky. Vybraná vůně jasmínu a zázvoru vám připomene tajemnou mystiku dálek a jen pro vás odemkne říši snů, odkud už se vám nebude chtít vracet.

 

HLAVA: bergamot, sladká hruška, broskev, mandarinka

SRDCE: jasmín, tuberóza, zázvor, skořice

TĚLO: myrha, benzoin, jantar, vanilka

 

Giordani Gold (4 ml)

Pokud máte ráda luxusní vůně, zamilujete si Giordani Gold. Vůně je určena pro ženu, která vypadá dokonale za všech okolností a má přirozený smysl pro dobrý styl. Intuitivně cítí, jak najít rovnováhu mezi nezávislostí a ženským šarmem, který si zachová v každé situaci. Luxusní složení vůně, bohatá kombinace jasmínu, růže a konvalinky, pronikavé tóny mandarinky, pomeranče, bergamotu a pačuli vytváří dokonalou harmonii.

 

HLAVA: svěží směs květin, mandarinky, pomeranče a bergamotu

SRDCE: lehké ovocné tóny, bílé květiny, růže, jasmín, konvalinka

TĚLO: dřevité vůně, pačuli, vanilka, bílé pižmo

 

Giordani White Gold (4 ml)

Naneste vůni Giordani White Gold na zápěstí a nechte se unášet na vlnách emocí, souznění a elegance. Vytříbená parfémovaná voda, která se otevírá svěžími květinovo-ovocnými tóny, přechází v delikátní jasmín a zimolez a nakonec vyvrcholí v mystický podkres vanilky, pižma a pačuli. Ve flakonu ve stříbrné barvě zaujme elegantní ženy.

 

HLAVA: mandarinka, malina, hyacint, frézie

SRDCE: nektarinka, růže, jasmín, zimolez

TĚLO: pačuli, pižmo, mech, vanilka

 

Parfémované vody jsou baleny v roztomilých miniaturních skleněných flakonech, které se perfektně hodí do každé kabelky. Darujte pod stromeček sobě nebo svým blízkým voňavé potěšení – s Oriflame je to snadné!

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o široké nabídce vůní a můžete si prolistovat vánoční katalog, plný zajímavých tipů na dárky, on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Reklama