Která z nás by nemilovala různé parfémy a toaletní vody, že? Mně se dostaly do ruky hned čtyři vůně a já je do jedné vyzkoušela. Musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená, i za rozumné peníze mohou vůně vydržet dlouho. Zahalte se společně s námi do opojných tónů podzimu.

sdJá osobně zbožňuji vůně buď hodně sladké nebo ovocně-květinové. Betty Barcley Sheer Delight je někde mezi, proto se mi tak moc líbí. Je kombinací obojího, tudíž je jemná a zároveň smyslná. První, co ucítíte je povzbuzující citrón, mandarinka a hruška. Srdce tohoto parfému tvoří květ pomerančovníku, pivoňka a konvalinka. Pižmo, ambra a pryskyřice uzavírají celistvost vůně. Velké plus je pořizovací cena v poměru s tím, jak dlouho vůně vydrží. Hodí se, jak pro mladé dívky, tak i pro zralé dámy.

Cena parfému je cca 400 Kč/ 20 ml

sdParfém Gabriela Sabatini Happy Life  je určená spíše pro ty, které preferují jako já ovocné a květinové tóny. Mě vůně zaujala hned na první očichání. Přijde mi velmi ženská a sexy, za což může nejspíše koření, které parfém obsahuje. Základem je broskev, vanilka, pižmo. Růžový pepř, bergamot jsou hlavou parfému, srdce tvoří jasmín, magnolie a růže. Myslím si, že zde si na své přijdou opět všechny věkové kategorie žen.

Cena parfému je cca 650 Kč/ 60 ml

ParfémCo vám připomíná aroma vanilky? Zmrzlinu, puding, bonbony? Právě možná proto, že je vanilka symbolem sladkosti, parfémy s její ingrediencí jsou tolik kouzelné, což dokazuje tato maličká lahvička. Hlavními tóny parfému s názvem Vanillary od Lushe jsou vanilka, jasmín a tonka. Já jsem tuto vůni vyzkoušela i přesto, že vanilku nemám zrovna v lásce. A překvapením je, že se mi líbí. Navíc opravdu hodně dlouho jsem jako sladký bonbonek voněla :-).

Cena parfému je 595 Kč/ 10 ml

sNina Ricci L’Extase to je tedy něco. Už při prvním pohledu jsem se do ní zakoukala. Skleněný flakonek je sám o sobě symbolem pařížského šarmu, stejně jako samotná vůně. Růže a pižmo se stopami benzoinu, cedrového dřeva a ambry, jsou tím, co dělá vůni tak opojnou s nádechem erotična. Je to parfém pro opravdové dámy, které vědí, co chtějí. Já jsem z ní byla nadšená, stejně jako moje maminka, která, když jí ze mě cítila, ihned ji po mě chtěla :-).

Cena parfému je 1990 Kč/ 50 ml

 


Čtěte také:

Reklama