Vybrali jsme 40 testerek, uživatelek našeho webu www.zena-in.cz, které s námi testovaly všechny 4 varianty (každou variantu testovalo 10 testerek). Testerky si vybraly typ produktu, který vyhovoval jejich pokožce. Protože výběr Body SuperFoodu pro vaši pokožku nemá záviset jen na preferenci vůně, ale zejména na typu pokožky těla.

631746c97239dobrazek.png

Z jakých produktů si mohly testerky vybrat?

Vyživující Body SuperFood Avocado + Omega 6 je vhodný pro ty z vás, které trápí suchá pokožka, jež do hloubky vyživí a zanechá ji hladší na dotek.

avocado2.jpg

Zklidňující Body SuperFood Aloe Vera + Magnesium ocení ty z vás, které mají citlivou nebo podrážděnou pokožku. Díky výtažkům z Aloe vera bude vaše pleť zklidněná a zároveň vyživená.

aloe2.jpg

Hydratační Body SuperFood Watermelon + Hyaluronic Acid pomůže dehydrované pokožce opět získat pružnost a hydrataci.

meloun2.jpg

Obnovující Body SuperFood Cocoa + Ceramide je určený pro velmi suchou pokožku, které navrací potřebné živiny a hydrataci.

cocoa2.jpg

Výsledky testování – 10 testerek mělo možnost testovat Hydratační Body SuperFood Watermelon + Hyaluronic:
 
Hydratační Body SuperFood Watermelon + Hyaluronic Acid je tělový gel určený pro dehydrovanou pokožku, kterou vyživuje až do hloubky deseti vrstev, obsahuje výtažek z melounu a kyselinu hyaluronovou, poskytuje hydrataci až na 48 hodin, 96 % ingrediencí je přírodního původu.
Více najdete na této stránce

Jak se testerkám líbil? Přečtěte si jejich recenze:

630dd47bb29c8obrazek.pngHydratační Body SuperFood Watermelon + Hyaluronic Acid jsem měla možnost vyzkoušet. Po otevření mě zaujala krásná vůně, svěží, melounová. Poté jsem nanesla na pokožku, gel se krásně vstřebal a zmizely suché šupinky. Nebylo nutné nanášet dvakrát denně, stačí jednou, třeba po sprchování a pokožka zůstane krásně hydratovaná.

630dd47e5b033obrazek.pngJsem ráda, že jsem měla možnost tento tělový gel vyzkoušet. Značka Garnier je v naší rodině velmi oblíbená. Sice doba jeho používání je poměrně krátká, ale příjemně mě potěšil. Velmi dobře se nanáší a roztírá, vůně je zpočátku poměrně intenzivní, ale zase dlouho vydrží a stane se jemnou a příjemnou. Pokožka se mi zdá hladší, více hydratovaná, tělový gel se dobře vstřebá, nemastí, nemám pocit ani v těchto parných dnech. Celkově musím tělový gel pochválit, je to velmi povedený výrobek, asi budu uvažovat o jeho koupi. Děkuji za možnost jeho vyzkoušení.

630dd48194e5cobrazek.pngBalení krému mi maximálně vyhovuje, a to především, když už ho je ke konci méně, tak nemusím složitě otáčet mnohdy nestojící lahvičku a vytřepávat z ní poslední zbytky krému. Vůně krému je poměrně silná - nasládlá melounová, ale malinko jinak mi voní na kůži - pro mě se jedná pak o příjemnější vůni než tu, kterou cítím z nádobky. Intenzita vůně je i na kůži silná, cítím ji na sobě i po několika hodinách, což mi vyhovuje. Krém má pro mě dobrou konzistenci, téměř okamžitě se vstřebá, pokožka po něm není mastná, ani lepkavá, zato hydratovaná. Mě nejvíc uchvátila vůně tohoto krému.

630dd483d8becobrazek.pngBalení by mohlo být doplněno o fólii pod víčkem. Když jsem víčko odšroubovala, byl na něm gel přichycený a část mi vytekla ven. Gel má hezkou melounovou vůni, která však na pokožce dlouho nezůstane. Konzistence je řidší a snadno se roztírá. Bohužel mám pocit, že lepí, když se namažu večer, pocit lepkavé kůže vydrží až do rána. Chce to gelem šetřit a natřít jen tenoučkou vrstvu, aby se lépe vstřebal. Vzhledem k velikosti balení pak produkt vydrží na hodně dlouho :-).

630dd48638722obrazek.pngVelmi mě trápila suchá pokožka, v minulosti jsem vyzkoušela mnoho výrobků, ale teprve teď si myslím, že mám konečně to pravé díky gelu Body SuperFood Watermelon + Hyaluronic Acid. Pokožka zejména po celém těle se mi zklidnila, nesvědí mě a je velmi vláčná. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování. Určitě vyzkouším i ostatní výrobky této značky.

630dd48962a75obrazek.pngZa mě mohu doporučit testovaný gel, je lehký, skoro ihned se vstřebává a nádherně voní. Pokožka je opravdu vyhlazená a hydratovaná.

630dd48cc1dcaobrazek.pngHydratační Body SuperFood Watermelon + Hyaluronic Acid jsem testovala většinou večer. Překvapilo mě, že ráno po probuzení vypadala kůže dobře, byla hydratovaná a „napumpovaná“. Vůně je moc příjemná, letní. Konzistence gelu je příjemná v tom, že se nanáší lépe než klasický krém. Rychle se vstřebává.

630dd4903c303obrazek.pngÚžasná vůně, lehkost a žádná mastná pokožka, doporučuji.

630dd4932212eobrazek.pngTento hydratační gel mě doslova okouzlil. Krásně se nanáší a rychle se vpije do kůže a nezanechává po sobě stopy ve smyslu, že bych se cítila upatlaná. Kůže zůstává nádherně provoněná, vůni si užívám i po aplikaci. Gel je lehký, vláčný, pokožka je hezky hebká, prostě top produkt na léto! Rozhodně doporučuji.

Děkujeme testerkám za jejich recenze a jsme rádi, že všem testovaný produkt vyhovoval a že jej doporučují ostatním. V dalším článku se těšte na další recenze ostatních druhů.

Všechny Body SuperFood od Garnier mají veganské složení a jsou schválená v rámci Cruelty Free International. Obal je vyrobený za použití recyklovaných a recyklovatelných plastů.

Více najdete na této stránce: www.notino.cz

63174709736c9obrazek.png

630dd49dba33asss.gif

Naše články:

Reklama