Od včerejška probíhá na Ženě–in další soutěž pro naše čtenářky. Ty, které dávají přednost kosmetice Fa, mohou nyní vyhrát balíčky s touto kosmetikou. Soutěž potrvá do 9. 8. 2004, a tak má každá z vás velkou šanci výhru získat.

Podmínkou soutěžení je, aby čtenářka byla zaregistrována na Ženě–in. Každá může soutěžit jen jednou a sama za sebe.

Každý všední den musí soutěžící splnit zadaný úkol - "použít" vybraný výrobek Fa a virtuálně tak posílit svou svěžest. Pokud soutěžící nebude mít možnost splnit si svůj zadaný denní úkol, může využít speciálních "žolíků", jimiž budou tři nové stylingové přípravky od Taft Looks, které může soutěžící "použít" za nesplněné použití Fa.

Každá soutěžící bude mít na soutěžní podstránce přehled o svých splněných a nesplněných úkolech - kolikrát výrobek Fa použila, popřípadě kolikrát použití vynechala. Vždy se jí zobrazí aktuální stav a možnost kliknutí na "žolíka" Taft Looks (pokud jej již nepoužila). Taft "žolík" bude k dispozici kdykoliv, avšak maximálně třikrát.

"Použití" představuje kliknutí na obrázek výrobku Fa. Každý všední den se na stránce zobrazí nový výrobek, čímž je čtenářka informována, který přípravek Fa má ten který den použít...

Závěrečnou součástí soutěže je krátký vědomostní kvíz formou jedna otázka, pět možných odpovědí, z nichž jen jedna bude správná.

Soutěžních otázek ve vědomostním kvízu je pět, budou zveřejněné poslední týden soutěže na soutěžní podstránce. Nápovědu k otázkám najdou čtenářky v uveřejněných článcích na www.zena-in.cz nebo na stránkách www.faolympia.cz - sekce "Novinky".

Úkolem soutěžících je dle svých možností virtuálně používat po dobu soutěže pravidelně výrobky Fa a posílit svou svěžest, v závěru soutěže pak správně zodpovědět vědomostní kvíz.

Hlavní cenu vyhrávají tři čtenářky, které budou mít splněny všechny požadované úkoly, pořadí určí jejich úspěšnost splnění zadaných úkolů - použije všechny výrobky Fa a odpoví správně na soutěžní otázky. Dalších 7 soutěžících odměníme menším balíčkem svěžích novinek Fa. Ocenění zde bude náhodné - vyhrát může každá soutěžící, která bude mít správně zodpovězeny otázky v soutěžním kvízu a zapojí se do "používání" výrobků Fa.

A co můžete získat? Ty, které se umístí na 1.-3. místě, obdrží velký balíček kosmetiky Fa, soutěžící na 4.-10. místě získají balíček Fa poněkud menší.

Tak směle do toho. Všem soutěživým čtenářkám držíme palce.

Více informací o výrobcích Fa najdete na www.faolympia.cz .        

 

Reklama