Coffee housy Coffee&Co přichází s novinkou pro uspěchané. Už nemusíte péct dorty pro své blízké nebo návštěvu. Stačí zajít do Coffee&Co a vybrat si z bohaté nabídky různých chutí.

Nemáte-li čas trávit hodiny pečením a zdobením dortu, vyberte si z několika druhů dortů v Coffee&Co. Tento řetězec má svoji vlastní pekárnu, kde denně peče čerstvé dorty. Ty jsou ihned tzv. šokově zmraženy ještě za tepla. To proto, aby se z nich neodpařila voda a neztratily tak svoji vláčnost, čerstvost a strukturu.

Vybrat si můžete hned z několika druhů, například dort čokoládový, borůvkový, smetanový, medový, mrkvový nebo ovocný. Z jednoho dortu připravíte až 12 porcí.
Zmražený vám vydrží dlouhé 3 měsíce. Po tuto dobu můžete mít v mrazáku schovaný dort pro nečekanou příležitost. Pokud jej rozmrazíte, měli byste ho sníst do dvou až tří dnů.
Cena dortu se pohybuje od 400 Kč do 530 Kč za kus.
A jak ho získáte? Jednoduše – navštivte jakoukoliv pobočku Coffee&Co a vyberte si dle přání. Dorty jsou pečeny dle vyzkoušených receptur a určitě zachutnají vám i vašim blízkým. Navíc se tak z vás stane za pár okamžiků šikovná kuchařka a okouzlující hostitelka.

Více voňavé inspirace hledejte na stránkách www.coffee-co.cz
Chcete vyhrát od Coffee housy Coffee&Co provoněné ceny? Potom se zapojte do soutěže ZDE

Reklama