Zamyslela jste se někdy nad tím, co právě pro vás znamená slovo romantika?

Procházka v zasněženém lese? Nebo pěnivá koupel se svojí láskou? Večer strávený u praskajícího ohně?

 

Každá z nás si asi pod větou To bylo tak romantické! představí trochu něco jiného. Ale myslím, že v jednom se shodneme všechny:

Při slovním spojení „romantický večer“ se nám vybaví chvíle strávená s tím, koho milujeme, dlouhé pohledy z očí do očí, noc plná vášně a něžných polibků.

 

Romantické večery mnohé z nás nabíjejí energií, dávají našemu životu šťávu, zkrátka jej ochucují tím nejvzácnějším kořením života – láskou.

 

Za sebe mohu upřímně říci, že miluji romantiku a miluji romantické večery. Jsou to okamžiky, kdy všechny problémy pouštím z hlavy. Jsou to chvíle, kdy starosti jakoby neměly v mém životě místo a já se soustředím jen na ten okamžik, na danou minutu, vteřinu...

 

Jistě mi dáte za pravdu, že k romantickému večeru patří nejen dobré víno, ale i pokoj prosvícený svíčkami. Mihotavé plamínky dodávají pokoji útulno, zlatavé světlo násobí krásné okamžiky a tajemné stíny na stěnách jsou magickým doplňkem čarovných chvil.

 

Pokud vás tyto řádky přivedly na myšlenku, že je na čase připravit kouzelný večer pro vás a pro vašeho partnera, pak mám pro vás výborný tip:

 

Zapomeňte na klasické svíčky a vyzkoušejte Brise vonné svíčky.

Aromatická svíčka ve skleněné nádobě s přitažlivým designem bude nejen krásným doplňkem vašeho pokoje či ložnice, ale navíc obsahuje směs vonných olejů, které navodí v každém bytě atmosféru odpočinku a uvolnění.

Brise svíčka svítí a uvolňuje vůni  po dobu až 30 hodin.

 

Zajímá vás, z jakých vůní si můžete vybrat?:
Spices, Lesní plody, I love you + sezónní se zimním (vánočním dekorem) Skořice, Kouzlo medu, Zimní pohoda.

 

Pamatujte, že ke krásnému a výjimečnému večeru patří i výjimečné a kvalitní doplňky, a těmi Brise vonné svíčky bezpochyby jsou.

 

 

„Brise. Voňavá náruč vašeho domova.“