Novinka: Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine

REXVůně patří při výběru prášku na praní mezi tři nejdůležitější kritéria. I z toho důvodu přichází společnost Henkel ČR a její značka pracích prostředků Rex na přelomu ledna a února na český trh s novou variantou Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine. Ta nejenže díky vysoce účinnému složení odstraňuje odolné skvrny, uchovává zářivou bělost, působí na moderních vláknech jako ochranný štít a přináší svěžest aviváže, ale díky přítomnosti esenciálních olejů dodá vašemu prádlu dlouhotrvající jemnou vůni zeleného čaje a něžných a přitom svůdných jasmínových květů.

Po staletí se z bylin, květin i stromů získávají esenciální oleje, které se dále využívají v pradávném umění aromaterapie k posílení zdraví a duševní pohody. Odborníci firmy Henkel nyní spojili staletí tradičního učení s desetiletími laboratorních výzkumů a vytvořili nový Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine s esenciálními oleji.

Esenciální olej z čajovníku čínského (Camellia Sinensis) se pro své blahodárné vlastnosti bránící stárnutí a podráždění pokožky běžně používá v kosmetickém průmyslu. Esenciální olej z jasmínových květů je nesmírně drahocenný, protože na výrobu malého množství oleje je zapotřebí mnoha květů. Nádherné bílé kvítky se sbírají v noci, jelikož po setmění je vůně jasmínu nejsilnější.

Nový Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine v sobě spojuje dva světy a nabízí dokonale relaxační a zároveň povzbuzující aromatickou směs, která uchvátí vaše smysly i vaše oblečení. Tato nová varianta je k dispozici jako prací prášek i prací gel pro bílé prádlo, a to v několika různých baleních, která jistě uspokojí každou rodinu a každý rozpočet.

REX

Nový Rex 3xAction 2v1 Green Tea & Jasmine je na pultech obchodů od přelomu ledna a února 2013. Jeho doporučená maloobchodní cena je 129,90 Kč (20dávková varianta), 239 Kč (40dávková varianta) a 289 Kč (60dávková varianta).

 

Reklama