VOLUMETRIX  ULTRABLACK

 

100 % kontrola objemu

0 % žmolků

ultračerná barva

Nespokojte se pouze s černou. Chtějte ultračernou! Představujeme poslední členku rodiny řasenek Volumetrix – Volumetrix Ultrablack. Obsahuje zvýšené množství černých pigmentů, díky nimž bude váš pohled ještě uhrančivější!

 

 

 

 

 

 

100 % kontrola objemu – 0 % žmolků!

Husté, hustší, nejhustší. Také ultračerná varianta řasenky Volumetrix plně kontroluje objem vašich řas díky vysoce preciznímu kartáčkovému aplikátoru, jenž zaručuje bezchybné oddělení a ohraničení každé řasy.

Výsledkem jsou řasy tak husté, jak jen chcete. A bez žmolků! Každá řasa je pokryta rovnoměrně a hladce. Řasy získají zcela nový vzhled. A protože speciální kartáčkový aplikátor nabere jen přesné množství obsahu, nemusíte se už nikdy bát žmolků na řasách.

Když zamrkáte krásnými hustými řasami bez žmolků, budou vaše oči zkrátka neodolatelné. 

 

Unikátní složení je obohaceno o mikro-perličky, které obalují řasy v jemných vrstvách, a tím vytvářejí objem. Složení dále obsahuje vitaminy a minerály a je odolné proti rozmazávání a odlupování. To vše vám zaručuje úžasný pohled po celý den.

 

Výsledek je stoprocentně ženský, sexy a díky zvýšenému množství černých pigmentů ultračerný!

 

Ani balení, které kombinuje metalicky černý podklad se stříbrnými nápisy, nezapře jméno Ultrablack. Unikátní kartáčkový aplikátor má tentokrát barvu stříbrnou.

 

Řasenky Volumetrix jsou ophthalmologicky a dermatologicky testovány a jsou vhodné také pro uživatelky kontaktních čoček a citlivé oči.

 

 

Doporučená maloobchodní cena: 189 Kč / 229 Sk

Řasenku Astor VOLUMETRIX  ULTRABLACK můžete najít na stránkách www.coty.cz