• whirlpoolNejúspornější mytí nádobí na trhu s funkcí PowerClean
  • Chladničky s unikátní nulovou zónou pro perfektní uchování potravin
  • Mrazničky s maximálním objemem
  • Nejtišší pračka na trhu, praní s kapacitou 11 kg
  • Nový design sušiček

Nejúspornější mytí nádobí na trhu s funkcí PowerClean

Představujeme průlomovou technologii Green Generation s nepřekonatelnou úsporou zdrojů - novou myčku ADG 6966 IX se spotřebou vody pouhých 6 litrů a kapacitou 14 sad nádobí. Tato myčka je skutečně nejúspornější na trhu a díky použitým technologiím zaručuje dokonalé výsledky.

Nová myčka nádobí z řady Green Generation 6 litrů nabízí vynikající výkon se spotřebou vody „nejlepší ve své třídě“. Díky revolučnímu systému recyklace vody spotřebuje program Eco pouhých
6 litrů, tedy mnohem méně, než jakákoliv jiná myčka na trhu. Voda z posledního oplachu je přefiltrována a zůstává uložena ve speciálním zásobníku pro následné použití při předmytí během dalšího cyklu. Aby bylo možné zaručit její absolutní čistotu, zásobník vodu automaticky vypustí, pokud myčka nebyla použita během tří posledních dnů.
Víme také, že řada lidí požaduje, aby jejich myčka nádobí spotřebovávala méně energie a vody, pokud není zcela zaplněna. Myčky nádobí Whirlpool s technologií 6. smysl jdou ale ještě dále: Senzory inteligentní technologie 6. smysl neustále měří stupeň znečištění a automaticky tomu přizpůsobují cyklus mytí. Díky tomu lze dosáhnout až 50%* úspory energie, vody i času. Při použití úsporného programu Multizone můžete umývat nádobí jen v horním koši anebo jen ve spodním koši.

Myčka Whirlpool ADP 6966 Eco

whirlpoolVolně stojící myčka se standardní šířkou 60 cm je spotřebou 6 litrů při použití programu Eco nejúspornější myčkou na trhu. Voda z posledního oplachu se přefiltruje a uloží ve speciálním zásobníku pro následné použití při předmytí během dalšího cyklu. Aby bylo možné zaručit absolutní čistotu vody, zásobník se automaticky vypustí, pokud myčka nebyla použita během tří posledních dnů. Samozřejmostí je 6. smysl, který zajistí ideální výsledky při optimální spotřebě vody a energie. Myčka nádobí je k dostání v bílém a stříbrném provedení. Doporučená maloobchodní cena bílého provedení je 16 490 Kč, nerezového pak 17 490 Kč.

* Srovnání mezi minimální a maximální spotřebou u programu s využitím technologie 6. smysl.

Chladničky s unikátní nulovou zónou pro perfektní uchování potravin

Vývoj technologií, které u vás doma pečují o potraviny a umožňují jejich nejkvalitnější skladování, je dlouhodobou strategií společnosti Whirlpool. To dokládá fakt, že technologie Whirlpool prodlužující čerstvost potravin, jako je Fresh Control udržující ideální vlhkost či 6. smysl zajišťující stálost teploty, byly oceněny nezávislou certifikací od SLG Prüf und Zertifizierungs GmbH. Ta potvrdila zjištění, že 6. smysl Fresh Control uchová potraviny až 4krát déle, než je tomu u standardních chladniček.

whirlpoolNyní se k těmto technologiím přidává nová - Activ0°. Je obvzláště vhodná pro potraviny, jejichž skladování vyžaduje nižší teploty, okolo 0°C. Unikátnost této technologie spočívá ve schopnosti regulovat ve stejném prostoru ideální teplotu, ale také vlhkost. Activ0° je speciální zásuvka vybavená ventilátorem, který dovnitř vhání chladný vzduch z výparníku. Vzduch je rozváděn pomocí systému Multiflow, která obstarává jeho rovnoměrný rozvod v celém vnitřním prostoru spotřebiče. Prostor je vybaven dvěma senzory, jedním uvnitř zásuvky
a druhý je umístěn mezi ventilátorem a výparníkem. Senzory průběžně zjišťují teplotní odchylku a její výši. Díky elektronické desce je systém schopen regulovat proud vzduchu tak, aby při spuštěném systému bylo dosaženo teploty kolem 0°C (-1°C až +2 °C), která je ideální pro uchovávání masa či ryb. Systém je rovněž možné vypnout: v takovém případě se teplota vyrovná s teplotou dalšího vnitřního prostoru chladničky a může se používat jako standardní zásuvka.

Chladnička Whirlpool WBC 35692 A++ NFCX

whirlpoolAbsolutní novinkou v chlazení je volně stojící chladnička v nerezovém provedení. Ta je vybavena speciální nulovou zásuvkou Activ0°, která díky optimálnímu proudění vzduchu a ideální vlhkosti systému Fresh Control uchovává potraviny vyžadující teploty kolem 0 °C déle čerstvé. Sensory technologie 6. smysl zaručují stálost i rychlé obnovení původní teploty v případě otevření spotřebiče či vložení teplých potraviny. Samozřejmostí je beznámrazový systém No Frost. Chladnička se dodává v energetické třídě A++. Doporučená cena je 20 390 Kč.

Mrazničky s maximálním objemem

Truhlicové mrazničky Whirlpool s technologií 6. smysl zajišťují uchování potravin za ideálních podmínek, aniž by uživatel musel jakkoli zasahovat. Jsou-li do mrazničky doplněny nové kusy potravin, senzory okamžitě zareagují přepnutím do režimu rychlého zmrazování a nové položky se zmrazí o 30 % rychleji než v běžné mrazničce. Po dokonalém zmrazení se tento režim automaticky deaktivuje. Mrazničky jsou vybaveny elektronickým ovládáním, které přináší maximální komfort svému uživateli. Panel je navíc umístěn vpředu na dvířkách mrazničky, takže při každé manipulaci oceníte snazší přístup a jednodušší ovládání.

Truhlicový mrazák Whirlpool WH 5000

whirlpoolTruhlicový mrazák má celkový objem 510 litrů a využitelný objem 503 litrů. Nemusíte se tak obávat, že byste do něj neuložili všechny požadované potraviny. Vnitřní uspořádání mrazáku je řešeno čtyřmi koši a jedním maxikošem pro přehledné ukládání potravin. Mrazák je dodáván v energetické třídě A se spotřebou 1,27 kWh. Doporučená maloobchodní cena je 13 190 Kč.

whirlpoolTaké skříňové mrazničky značky Whirlpool jsou řízeny unikátní technologií 6. smysl. Potraviny zůstávají uchovávány v optimálních podmínkách díky přesné kontrole teploty a zachovávají tak důležité vitamíny a minerály. Mrazničky jsou vyráběny v energetické třídě A+ se spotřebou energie o 30 % nižší v porovnání s klasickou mrazničkou. V mrazničce s funkcí No frost nevzniká žádná námraza a proto ji není nutné rozmrazovat. Vzduch uvnitř mrazničky cirkuluje a tím pádem se udržuje rovnoměrné rozptýlení chladu. Díky této cirkulaci se snižuje vnitřní vlhkost a ta následně nemůže namrzat na stěnách mrazničky. Skříňové mrazničky umožňují zmrazení čerstvých potravin na teplotu -18 °C během 24 hodin, každý případný vzestup teploty je signalizován červeně svítící kontrolkou. Odvodňovací kanálek na přední straně spotřebiče zaručuje pohodlné odmrazování a jednoduché čištění. Celý sortiment skříňových mrazniček Whirlpool je zařazen do energetických tříd A+ nebo A++.

Skříňová mraznička Whirlpool WVE 1862 A+NFX

Skříňová mraznička s výškou 180 cm nabízí celkový vnitřní objem 246 litrů. V energetické třídě A+ je vybavena technologií No Frost, která nejen šetří energie, ale také vás navždy zbaví zdlouhavého odmrazování. Technologie 6. smysl dohlédne na rychlé zmrazení potravin a zaručí jejich uložení v optimálních podmínkách. Vnitřní uspořádání mrazničky je díky speciálním zásuvkám přehledné a praktické. Doporučená maloobchodní cena nerezového provedení je 20 990 Kč.

Nejtišší pračka na trhu, praní s kapacitou 11 kg

Pro mnoho spotřebitelů je jedním z důležitých kritérií při výběru pračky její hlučnost. Důvodem je možnost využívat pro praní prádla levnější noční proud či potřeba umístit spotřebiče do obývacích částí bytu. Whirlpool představuje nejtišší vrchem plněnou pračku na trhu* - pračku s technologií ZEN. Dalším podstatným kritériem při výběru pračky může být také její kapacita. Velký objem vnitřního prostoru rozhodně ocení početnější rodiny, je také vhodný pro praní peřin, většího množství ručníků či ložního prádla, záclon a podobných prostorově náročných tkanin. Proto Whirlpool představuje další z řady svých 11 kg praček DreamSpace.

Vrchem plněná pračka Whirlpool AWE 9630

whirlpoolPředstavujeme nejtišší vrchem plněnou pračku na trhu* AWE 9630. Technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon vysoce výkonným trakčním motorem, který otáčí buben přímo. Pračka s technologií ZEN navíc patří do „zelené řady“ spotřebičů Green Generation a přináší řadu úspor. Inteligentní technologie 6. smysl spolehlivě rozezná množství vloženého prádla a odpovídajícím způsobem nastaví zdroje. Lze tak dosáhnout až 30%** úspory energie, vody a času. Pračka se dodává v energetické třídě A++. Doporučená maloobchodní cena je 19 990 Kč.

Předem plněná pračka Whirlpool DreamSpace AWM 1111

whirlpoolPračka Whirlpool AWM 1111 typu DreamSpace je vybavena tichým motorem SilenMotion, který zajistí tichý chod při všech programech. Pračka vypere až 11 kg prádla a výborně se hodí např. pro praní neskladných lůžkovin či zimního oblečení. V oblibě ji mají také sportovní kluby či zařízení pro děti. Buben o zcela výjimečné kapacitě 11 kg zaručí dokonalý výsledek bez ohledu na to, zda se pere choulostivé hedvábí nebo těžká bavlna. Vkládání i vyjímání prádla je snadné a pohodlné i při plném zatížení a to díky speciálnímu velkému otvoru plnění (o průměru 40 cm). Unikátní technologie 6. smysl Whirlpool přizpůsobuje cyklus praní zátěži a při každém procesu zajistí nejlepší výsledek s úsporou až 30 % času, energie a vody. Antibakteriální povrch v násypce je zárukou ochrany před bakteriemi či plísněmi. Za zmínku stojí také funkce Clean+, vícefázový prací cyklus, jehož skvělé výsledky oceníte zejména při nízkých teplotách. Jednoduché nastavování zajišťuje intuitivní elektronické ovládání všech funkcí. Energetická třída A+++ znamená minimální náklady na energii. Nový spotřebič se na trh dodává v bílé variantě. Doporučená maloobchodní cena je 28 990 Kč.

* Úroveň hluku při praní (51 dBA) a při odstřeďování (72 dBA), měřená u shora plněné pračky Green Generation společnosti Whirlpool, a to u normativního programu při 1200 otáčkách za minutu. Srovnává se s deklarovanými hladinami hluku
u konkurence, u standardních shora plněných praček na trhu (šířka 40 cm) s kapacitou 6. litru.
** srovnání mezi 6 kg náplní a 1 kg náplní u pračky Whirlpool s technologií 6. SMYSL, program bavlna 60°

Nový design sušiček

whirlpoolProdeje sušiček prádla stoupají, ale mnoho lidí stále váhá, zda si tento spotřebič do domácnosti pořídit. A to i přesto, že pro jeho koupi mluví řada výhod - úspora času a místa, větší pohodlí či snadnější žehlení.

Vyznat se v nabídce spotřebičů není jednoduché, je proto dobré se před jeho nákupem zamyslet nad tím, co od něj očekáváme. Sušička v první řadě šetří čas. Není nutné prádlo věšet a čekat na jeho proschnutí; především v zimních měsících to shledáte jako velkou výhodu. Další výhodou sušiček prádla je úspora místa v domácnosti. Řada zákazníků se ptá, zda spotřebič nezabere zbytečný prostor. Ideálním řešením i pro menší prostory je možnost postavit sušičku na pračku a využít tak místo, které většinou zůstává hluché. Vznikne tzv. „komín“, který obsahuje mezikus, na němž je možné s prádlem manipulovat. Koupí sušičky také odpadá starost s umístěním sušáků v bytě. Nespornou výhodou spotřebiče je šetrné zacházení s textilními vlákny. Sušička díky vyspělým sensorovým technologiím, jakou je například 6. smysl, prádlo vysuší do optimální vlhkosti aniž by ho přesušila. Prádlo tak zůstává jemné a měkké. Navíc sušičky s diagonálním prouděním vzduchu prádlo méně mačkají. A všechny tyto výhody ještě umocňují úspory času i energie. Vybírat navíc můžeme ze spotřebičů, které vyhovují nejrůznějším domácnostem - sušičky s kapacitou 6 až 8 kg.

Novinkou u sušiček Whirlpool, kterou ocení i ti nejnáročnější, je design Carisma. Nejviditelnější změnou oproti starším typům je nahrazení doposud hranatých dvířek velkými kulatými. Taková sušička je pak opravdu skvělým doplňkem k oblým a elegantním liniím parní pračky Whirlpool Aquasteam 9701, s níž tvoří designově neoddělitelnou dvojici.

Sušička Whirlpool AZB 8680

whirlpoolSušička Whirlpool AZB 8680 je novinkou v designové řadě Carisma, dokonale sladěnou s pračkami Carisma. Díky inteligentní technologii 6. smysl sušička Whirlpool přesně určí velikost náplně, sleduje teplotu i vlhkost a vytváří tak ideální podmínky pro každou náplň. Nabídka programů je široká a mimo programy standardní nabídky obsahuje také nadstavbové, pro syntetiku či bavlnu. Samozřejmostí je odložený start či program pro snadné žehlení. Doporučená maloobchodní cena je 19 990 Kč.

Reklama