Vánoce už klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. Obvolávání rodiny a známých, telefonáty „Ježíškovi“, to všechno něco stojí. Všichni ale víme, že v době kolem Vánoc je každá koruna dobrá. Byla by tedy škoda nevyužít mimořádnou vánoční nabídku od O2.

Speciální bonus v podobě 100 % kreditu navíc k prvnímu dobití dostanete, pokud si do konce prosince zakoupíte O2 kartu z vánoční edice s tarifem O2 TXT. Jediné, co musíte udělat, je jednorázově dobít kredit v hodnotě minimálně 300 Kč. To ale není vše. Při pořízení vánoční předplacené karty s tarify O2 Mix nebo O2 Fajn do konce prosince si můžete sami zvolit jedno mobilní číslo O2, na které budete volat a posílat SMS až 4 měsíce zdarma. Pošlete klidně manžela na nákupy a nebojte se, že něco zapomene. Teď s ním můžete zdarma vše konzultovat po telefonu a přitom v klidu péct doma cukroví. Pro aktivaci stačí najednou dobít 300 Kč a odeslat SMS ve tvaru NEJ a vybrané mobilní číslo O2 na číslo 999111. Jednou za měsíc si dokonce můžete vybrané číslo změnit.

Pokud dáváte přednost paušálu, nevadí. Ani jako smluvní zákazníci nepřijdete o Vánocích zkrátka. Podívejte se na www.cz.o2.com a vyberte si tarif přesně podle vašich představ. Poté můžete až dva roky zdarma volat a posílat zprávy na jedno vybrané číslo v mobilní síti O2 nebo pevné síti. Čísla kamarádů nebo rodiny můžete jednou za měsíc libovolně měnit.

Udělejte na Vánoce radost nejen svým blízkým, ale také sobě.