Milé čtenářky, milí čtenáři,

 

Žena–in opět přichází s malou inovací, která by mohla pomoci k zpřehlednění našich stránek.

Jelikož se v poslední době nebývale rozrostl počet čtenářů, diskuzí a příspěvků a jelikož se nově příchozí mnohdy nejasně orientují v našem magazínu, přicházíme s novou službou, kterou, jak doufáme, uvítáte.

V rámci většího a lepšího kontaktu mezi redakcí a vámi, čtenáři, jsme se rozhodli udělit některým vybraným z vás pravomoce, které byly zatím výsadou pouze členů redakce.

 

Pět z vás bude mít možnost částečně zasahovat do tváře magazínu. V jejich možnostech bude mazat zdvojené diskuze (po domluvě s majitelem toho kterého auditka), rušit ty neaktivní, kontrolovat a mazat vulgární a sprosté příspěvky pod články a na auditoriích. Rovněž budou tito „Administrátoři“ takovým záchranným bodem pro nově příchozí, kteří se na ně budou moci obracet s počátečními problémy v orientaci na Ženě–in. Budou v kontaktu se členy redakce, kterým budou předávat Vaše postřehy, nápady, připomínky...

V této souvislosti bude opět zřízena redakční diskuze Žena–in, kde se všichni společně budeme zabývat problémy, spojenými s chodem magazínu.

 

Administrátoři budou označeni oranžovou barvou – tak, aby byli snadno rozpoznatelní a abyste je na první pohled poznali. Protože právě na tohoto člověka se můžete obrátit se svým případným problémem či připomínkou... Administrátoři musí být na Ženě–in zaregistrování nejméně tři měsíce a musí se jednat o čtenáře, kteří sem chodí pravidelně a často. To kvůli komunikaci.

 

Nyní se jistě ptáte, jak budeme tyto administrátory vybírat. Podle čeho?

Tato zodpovědná činnost ale tentokrát nebude na členech redakce. Své administrátory si totiž vyberete Vy sami. Jak? Jednoduše.

 

Máte-li tip na člověka, kterému důvěřujete a rádi byste mu svěřili vykonávání této funkce (která je dobrovolná a neplacená¨), učiňte následující:

  1. Zeptejte se ho, zda se svou nominací souhlasí (bez jeho souhlasu ho nominovat nesmíte).
  2. Klikněte ZDE a vyplňte jméno.
  3. Dejte hlas svému favoritovi.

 

Pokud nechcete nikoho nominovat, ale rádi byste hlasovali, můžete dát svůj hlas tomu, kdo má Vaše sympatie. Každý může hlasovat jen jednou a pro přístup na hlasovací stránku je nutné být přihlášen.

 

Hlasování bude probíhat v průběhu celého tohoto týdne až do neděle. Pět kandidátů, kteří od Vás získají nejvíce hlasů, se stane Administrátory.

Přejeme Vám šťastnou volbu!

 

Hlasovat můžete ZDE .

Reklama